Suluklu sırt çantası promosyon fiyatına

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
arkadaşım sen göndersene şu suluktan bana bi tane.. masrafı neyse veririm ;)

Scudo

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
acııbadem carrefourda hemen vcd dvd reyonunun karşısındaki bahçe kamp bölümünde aradığınız herşey mevcutt (şahsen carreforuda çalıştığım için ) içerenköy ve maltepede de var bilginize ilgili reyon hırdavat reyonudur arkadaşlar ve her mağazada bulunması lazım çünkü mallar aynı zamanda girio ama acele edin kamp sezonu kapanmak üzere

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
aynen yani ama normalde de satılan bişi ama gerçektende her bi şey var yaaa bi dünya göz vs vs vs bence güzel bişi

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811

cok tesekkurler gercekten de cok guzel canta bende aldım o cantadan hatta sızın sayenızde burdan baktım gıttım ve aldım gercı ozel canta ıcın gıtmedım ama netıcede canta guzel lakın sadece pendıkten kılyos a gıderken ılk kullandım ıcınde sadece gereklı malzemelerı koydu ıc lastıktı pompaydı yamalardı vs.vs canta agır degıldı hatta su dahı koymadım ,malum bellı bır usre sonra bele baya basınc yapıyor diye,ama kamp yerıne gıttıgımde dus cantayı sırtımdan ındırdım ve askılarından bırtanesı kopmak uzre demek ıstedıgım dıkısı ıyı degıldı sanırım,belkıde bana ıclerınde en kotusu denk geldı,birde o mavı olan termos degıl arkadasım yanılma bende aldım ama sadece su kabı matara yanı :) denedım kaplama ıcı,ama yınede bılgıler ıcın tesekkurler alacak olanlar grı olandan alırsa gercı bırazdaha pahalı ama amaca hızmet edıyor.en azından soguk su koydugunuzda soguk ıcebılırsınız mavıde ıse soguk koyun bıde ıcıne sallama cay atın 2 saat guneste pedal basın sonra sıze zahmetsızce cay :) kolay gelsın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mavinin termos olmadigini biliyorum zaten ben mavi termos demedimki gri icin termos dedim.
bu arada aldigim gunden beridir her gun bu canta ile dolasiyorum okadar zamandir kullanmama ramen en ufak bir hasari yok bence senin aldigin cantada bi sorun vardi