sultangazi tanışma turları

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında ilyas yiğit tarafından paylaşıldı.

1. ilyas yiğit

ilyas yiğit Kıdemli Üye

Seviye:
    hafata içi akşam kısa turlar, hafta sonlarıda turlar yapabilceğimiz arkadaşlar var ise bir sultangazili olarak tanışmak isteriz...akşam turlarını sultangazi sınır içerisinde düşünüyorum..maksat muhabbet olsun...selametle.konum malkoçoğlu mahallesi..

sonEr´´ ve akifberkant bunu beğendi.
  2. orhan mesut

orhan mesut Üye

Seviye:
    selamlar arkadaslar bende 500 evlerdeyım yakın sayılırız. akşamları ve hafta sonları turlar yapabılıriz havalarda toparlanıyor göruşmek uzere

3. Ali ŞAHİNLER

Ali ŞAHİNLER Forum Demirbaşı

Seviye:
    havalar ıyı olduğunda hafta ıclerı 2 aksamda da bır bazen her aksam bısıklete bınıyorduk gecen yaz bu yazda havaların ısınması ıle hafta ıcı aksam turlarımız baslar ama sutangazı ıcınde olmuyor malesef mesafe olarak cok kısa kalıyor ama muhabet turları duzenleyerek tanısmıs oluruz.

orhan mesut bunu beğendi.
  4. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Sultangazi-gop arası turlar olabilir, güzel de olur. Tanışılır, sohbet edilir. Ben katılım sağlarım. Yalnız benim küçük bir sağlık sorunum var. İnşallah havalar ısınana, turlar başlayana kadar ben de iyileşirim. Buradan bağlantıyı koparmayalım

orhan mesut bunu beğendi.
  5. ilyas yiğit

ilyas yiğit Kıdemli Üye

Seviye:
    bu konuyu açalı aylar olmuş.yorumlarını yazan arkadaşlara teşekkur ediyorum.yağış olmadığı sürece yerlerin kuru olması durumunda hafata içi akşam ve hafta sonları turlara çıkabilirim.akşamları parkur olarak sultangazi gaziosmanpaşa olabilir.tramway yolu üzerinden gidip gelinebilir.sizin başka düşündüğünüz yollar varsa o görüşlerede açığız..önümüzde güzel havalar var değerlendirmiş oluruz.akif kardeşim geçmiş olsun bu arada.ALLAHA emanet olun

akifberkant bunu beğendi.
  6. orhan mesut

orhan mesut Üye

Seviye:
    Akif kardeş geçmiş olsun yavaş yavaş toplanıyoruz çok guzel arkadaslar bu arada bende duldulu yenılıyorum buyuk ıhtımal salcano ıgman a geçiş yapıcak uygun fıyata bı toptancıda buldum göruşleri olan arkadaslar varsa paylaşırsa sevınırım.

Bu arada havalar duzelınce mutlaka faliyet duzenlıyelım ve yakın yerlere rota cıkartalım eminim çok zevkli olucaktır.

Herkese selamlar,

akifberkant bunu beğendi.
  7. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Teşekkür ederim. evet bu güzergahta toparlanıp kısa da olsa turlar yapmalı. Önümüzde güzel günler var.

Salcano igman için ben bir yorum yapamayacağım. Salcano bisiklet kullanmadım hiç, tanıdığım igman kullanan da yok. Ama forumda igman ile ilgili çok konu açılmıştı bir ara. Eminim bilgi ve yorum bulabilirsin

Selamlar

8. ilyas yiğit

ilyas yiğit Kıdemli Üye

Seviye:
    bu akşam saat 22,30 gibi sultangazi içinde 8 km lik kısa bir tur yaptım.hava serin olmasına rağmen iyi geçti turum.biraz kafa dinlemiş olduk....

orhan mesut ve Tolga Ayla bunu beğendi.
  9. orhan mesut

orhan mesut Üye

Seviye:
    selamlar sultangazi, gaziosmanpaşa yavaş yavaş hareketlenelim yaww yat yat nereye kadar yarın akşam bır turlayayım dıyorum ayakta olan varsa ugrarım hemde tanışmış oluruz

herkese selamlar,

10. gökhan yaratan

gökhan yaratan Üye

Seviye:
    h.sonu turlarına bende katılabilirim benim ihtiyarla :)

11. orhan mesut

orhan mesut Üye

Seviye:
    Yaw bu sultangazi gaziosmanpaşa uyuyor mu yaw nerde bu millet nerde bu devlet kimseden ses soluk yok

12. sokol yeşil

sokol yeşil Aktif Üye

Seviye:
    bende burdayım arkadaşlar:) hatta şimdiden bi organizasyon yapalım ve bu köprü geçişi için hep beraber toplanıp taksime gidebiliriz bence süper olur:) daha köprü geçişi kesinleşmemiş ama amaç bisiklete binmek spor yapmak..

13. Didem Üstünol

Didem Üstünol Aktif Üye

Seviye:
    Bisikleti alalı bir kaç gün oldu. Akşamları 9-10 gibi bir kaç saat Gopaşa merkezde kullanıyorum bisikleti. Rotanız varsa katılmak isterim ben de. Kalabalık daha keyifli olacağı kesin..

Ali ŞAHİNLER bunu beğendi.
  14. Ali ŞAHİNLER

Seviye:
    bu hafta hava mualefetinden dolayı bos gecer havalar duzelene kadar dınlenmeye cekılırız sonrasında hemen hemen her aksam bısıklete bınılır bınılmesı lazım :) kalabalık elbettekı daha keyıflı oluyor muhabbet sohbet cay kahve cekırdek bağdem dı derken zaman su gıbı akıp gecıyor ;) turları daha cok GOPEDAL bısıklet grubu sayfasından takıp edebılırsınız turlarda görüşmek üzere

15. Didem Üstünol

Didem Üstünol Aktif Üye

Seviye:
    Siz hangi güzergahta yol alıyorsunuz peki? Gopaşada pek bisikletle gezilecek yer yok da..

16. Ali ŞAHİNLER

Seviye:
    keyfe keder gıdıyoruz emınonu, florya, ortakoy, sarıyer, besıktas, pierlotti, eyup arnavutkoy, karaburun canımız nereye ısterse kısacası :)

17. ilyas yiğit

ilyas yiğit Kıdemli Üye

Seviye:
    s.a bugun arnavutköye doğru bır tur yapmayı düşünüyorum.katılmak isteyen olursa beklerım..çıkış 12 gibi sultangazi mescidi selam tramvay durağından.katılan olursa zamanla oynayabılırız.tur kısa sürecektır.2 3 saat aralığında..