Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Süleyman Demirel Üniversitesi'ne teklif!

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında derya.yildirim tarafından paylaşıldı.

1. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Sizlerin de konuya duyarlılıkla yaklaşacağınızı düşünerek bir konuda yardım istiyorum. Geçen yaz Sütçüler'de "Yeşile Pedal" gezisini düzenlemiştik ve yerelde ses getirmiş, yörenin tanıtımına oldukça katkı sağlamıştı. Bölgenin tanıtımına kendisini adamış olan Mahmut Abimiz (Mahmut Leventoğlu) geçtiğimiz günlerde çok üzücü bir haber verdi. Bisikletliler olarak bu konuda birşeyler yapabileceğimizi düşünüyorum. Bizler bu yaz yeniden oraya gelmeye hazırız! Ya siz? Siz neler yapabilirsiniz? Emin olun gerçekten korunması gereken değerler var çok yakınınızda. Bu görev bizlere düşüyor!

Bana gelen maili sizlere aktarıyorum;

"Sana bir haber Kötü bir haber
    Sütçüler Aşağı Yaylabel Köyündeki Kartoz ırmağına Hidroelektrik santrali yapılacakmış. Köylüler istemiyorlar ve imza kampanyası düzenleyen muhtar bu evrakların bir nüshasınıda bana göndermiş. Köprüçay havzasında bulunan bu köy çok fukara ve tek kaynakları bu su. Bununla tarım yapmaya çalışıyorlar az bir arazide. Ben destek olmaya söz verdim ama ne yapacağımı şaşırdım. Ulusal basına taşımayı düşünüyorum. EPDK yapmak isteyen firmaya 40 yıl önlisans izni vermiş Köylülerin hiçbirşeyden haberi yok. Bu yıl organize edeceğim bütün etkinlikleri bu konuya dikkat çekmek için düzenleyeceğim. Seninde katkılarını bekliyorum"

d.berkay bunu beğendi.
  2. mustafa-yapıcı

mustafa-yapıcı Aktif Üye

Seviye:
    derya ben varım ne zaman düzenleyecegini bana haber ver kıb by

derya.yildirim bunu beğendi.
  3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Ben de Ankara'dayım fakat destek olmaya çalışırım elimden geldiğince..

derya.yildirim bunu beğendi.