Süleyman Demirel Üniversitesi

onurelmas

Üye
Tepki
23
Üniversitede bisiklet veya bununla ilgilenen bir klüp yok. Bisikletle ilgilenen arkadaşlar bu konuda ön ayak olurlarsa Isparta'nın potansiyeli ortaya çıkabilir. Bu mesajın devamının geleceğini umuyorum.

Scudo

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
ıspartada böyle bişeyin olması bence çok iyi olur çünkü ısparta ve çevresinde bisikletle gezilecek görülecek oldukça fazla yer var ve hepside gerçekten çok güzel tecrübeler yaşatıyor(en azından benim gezdiğim yerler)
bizde bu yaz ege üniversitesi bisiklet topluluğu olarak ıspartaya tur düzenlemiştik eğer ordada böyle bir topluluk olsaydı eminim çok daha güzek olurdu.
izmirden sevgiler

Tepki
54
@onurelmas

evet SDÜ'lü bisiklet severlere duyurulur grubumuz olsun:) üniversite yüzme takımında triatloncu arkadaşlar var ama klüp yok haberleşelim bahara çok var ama en azından havaların iyi olduğu zamanlarda tanışma turları düzenleyebiliriz

Tepki
9
klüp derken kastın bisiklet klübümü,yoksa triathlon klübümü.Eğer triathlonsa ,triathlon klübü su sporları altında yer alıyor.Bisiklete gelince havalar soğuduğu için pek idman yapmıyoruz,zaten triathlon yapan 2 kişiyiz eğer olurda bisikletle uzun mesafe yapalım diyen olursa neden olmasın tabii yılbaşından sonra,ozamanda diyceksiniz ki sınavlar var :) sınavlardan sonra desek ozamanda 15 tatili herkes memleketine ehehh,ozamanda kar yağar zaten.Anlıycanız o iş yalan olur maalesef :003:

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Arkadaşlar siz yeter ki isteyin ve adam bulun, bizler her konuda destek olmaya hazırız. Bu yaz yaptığımız faaliyete oradan da katılım olmasını o kadar çok istemiştik ki...Malesef kendimiz çaldık kendimiz söyledik.

Sevgilerle.

Tepki
54
@yunusgibiyim

yüzme takımında birkaç kişi oldğunu biliyordum o kadar bu sene havuz (yalan oldu hayallerde kaldı:( ) açılsaydı konuşma niyetim vardı. yağmur-kar olmadıkça soğuk sorun değil her fırsatta 3-4 tur üniversite çarşı yapıyorum zaten bereber gidebiliriz Bir ay kadar önce günü birlik ısparta-antalya-alanya yaptım dönem tatili girişi tekrarlamayı düşünüyorum gelmek isterseniz her türlü ayarlamaları yapabilirim

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
slm arkadaşlar ben konya selçuktan arkadaşlar siz tur duzenleyın bana haber verın ben gelırım size katılırım ama benım yol bisikletim var yol olursa çok iyi olur kıb a.e.o by

Tepki
54
@mustafa-yapıcı
teşekkürler adaş:D şuan dönem tatili nedeniyle Alanyadayım 2. dönem havalar biraz daha düzelsin bi konya yapmak istiyorum:D
ıspartadan arkadaşlarla karalaştırırsak haberleşiriz gene
hoşçakal

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
ok buyrun gelin benım ıspartaya gelmem lazım kardeş siz gelmeden bana haber verın bende oraya gelır sizinle geri dönerim kıb by

slm cvb ınızı belıyorum

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
bende ıspartadaym haberiniz olsun...yakında bisikletim glecek.ist dan.

sarya

Üye
Tepki
0
sdu den merhabalar sizi buldğuma sevindim. en kısa surede tanışmak dileği ile

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
slm arkadaşlar hiç sesiniz çıkmıyor görüşelim

arkadaşlar ne oldu görüşemiyoruz neyse bakalım canınız saolsun

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Merhaba arkadaşlar..
Ben Ankara'dayım fakat kız arkadaşım SDÜ'de okuyor.. Bu sebepten ayda en az bir kez ordayım :) Ancak bisikleti getirmiyorum sadece bir kere getirdim oda manavgat yarışıdnan sonra..

Isparta'da gerçekten bence bisiklet sporu için çok güzel bir potansiyel var şehrin güney kısımlarına doğru gerçekten çok güzel parkurlar oluşturulabilecek yerler var..

Birde bir keresinde Eğirdir'e gittiğimiz de yol bisikleti bir arkadaşın sürekli tur attığını görmüştüm tanışmak istedim ama antremanını bölmekte saygısızlık olur diye durdurmadım...
Neyse kız arkadaşıma da bisiklet alacağız yakında o zaman hep beraber tur düzenleriz inş. :)

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
inşallah kardeş benım kız arkadaşımda orda okuyor bende oyuzden gitmek istiyorum bölümü nedir benımkız peyzajda okuyor görüşmek üzere kıb by

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Benim kız arkadaşımın bölümü tekstil müh. sende al kız arkadaşına bir bisiklet hep beraber takılalım:):)

• Beğen
Tepkiler: mustafa-yapıcı

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
valla kardeş benım kız bisiklete binemez alırım ben hatta varda bisiklet bende ama korkuyor bi gün buluşalım kıb by

ozgurtex

Aktif Üye
Tepki
284
(link)

Kulüp/topluluk kurmak için yukarıdaki başlıktan yararlabilirsiz ama eğer üniversite ayni ve maddi destek vermiyorsa hiç kurmakla uğraşmadan da sanki bir yere bağlıymış gibi kendi içinizde kurumsallaşabilirsiniz. Bence tanıtım açısından hiçbirşey değişmez, etkinliklerinizi daha hızlı yaparsınız ama kaynak gereksiniminizi kendiniz bulmanız gerekir.

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
evet ıspartalılar nerdesiniz bakalım .. bisikletimi getirdim .. beni sağda solda görenler durdurabilir merak etmeyin antreman bölünmez :) ...
irtibata geçelim..