Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şubatta 3-4 gunluk tur düşünen var mı?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kayhan1907 tarafından paylaşıldı.

1. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Şubat ayı içinde 3-4 günlük tur düşünen kimse var mı? Hava kötü olmazsa çok uzun olmayan bir tur yapmak niyetindeyim. Kimseyi bulamaz isem Balıkesir Simav üzerinden Uşak tarafına gitmeyi istiyorum. Gönlüm çadır konaklamalı desede kış kamp malzemesi ağır ve yer kaplayıcı olduğundan pansıyon misafirhane konaklamalı bir gezi planım var. Düşüncelerinizi bekliyorum.

ASTROCU ve evrimyigit bunu beğendi.
  2. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    subat basi gibi olabilirse neden olmasin

3. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    olmaması için bir neden yok yeter ki hava kötü olmasın aklında bir rota var mı?

4. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    aklimda bir rota yok
    izmirde oturuyorum. tur baslangic noktasina tren yada otobusle gidebilirim. o yuzden kis mevsiminden cok etkilenmeyecek bir bolge olduktan sonra mesele yok benim icin.

5. Ümit Bozyılan

Ümit Bozyılan Kıdemli Üye

Seviye:
    güzel bir rota olursa neden olmasın? :)

6. Ozan Yılmaz

Ozan Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tüm söyledikleriniz benim için de geçerli.Umarım hava en azından yağışsız olur soğuğa çözüm buluruz.Sahil şeridinde turlamak güzel olur sanırım ne dersiniz;)

7. ramazankurucay

ramazankurucay Forum Bağımlısı

Seviye:
    peki abicim ... eğer uygun olursa ve kabul edersen ben gelemmk istiyorum böyle bir tura desem ?
    rota öenmli değil.. istanbuldan kalkan ve balıkesirden seni de alıp geçecek bir otobüsle devam ederiz... otobüsle belirlenene rota üzerinde iner çok güzel bir kaç gün geçirebiliriz.. ?

8. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    sahil demisken benim aklimda marmaris civarlari kaldi. izmir antalya arasi herhangibi yerde turlamak isterim. bu mevsimde bol bol ucuz pansiyonda bulmakta kolay.
    bir secenek fethiye antalya olabilir birsecenekte gokova marmaris datca ve fethiye arasi olabilir. ne dersiniz?

9. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    neden olmasın canlar buralardan baslayacaksak evim herkese uygun ( tabi fazla bir şey beklemiyorsanız) cesme yarım adası olabılır belkı yaza hazırlık olsun ufak renlı bır sey derseneız ayvalık adaları olabılır mudanya trıle zeytınbağ taraflarıda guzel iznik etrafı belkı kısın göl için

10. Ümit Bozyılan

Seviye:
    bedava millerimi kullanmam açısından hava alanı olan bir şehirden başlasın,:D,
    şaka, nereden başladığı hiç farketmez...:)

çok güzel bir tur olabilir gerçekten, ama kendim için gerçekçi olmam gerekirse, şubatın ortalarında veya sonunda olacak bir tura katılmam çok zor.derslerimin aksamaması lazım.
    konuyu hevesle takip ediyorum :)

11. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    cesme yarim adasi benim icin en uygun secim olacak gibi. karaburun cesme seferihisar gumuldur hatti olabilir.

12. Ozan Yılmaz

Seviye:
    Yazın İzmir-Antalya turu yapmayı düşünüyoruz.Bu nedenle seçenekleriniz benim için çok makul.Yolların bir kısmını tanımış olurum.Hem de bizim için gezilebilecek mükemmel yerler;) Ayrıca Ayvalık tarafları olursa da şahane olur.Hatta Ayvalık-Troya-Çanakkale Şehitlikler Turu olabilir mesela;)

13. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayvalık-assos-Troya-Çanakkale hattini gecen ay tamamladim. su mevsimde oldukca ruzgarli olacaktir. cok yorucu olabilir.

Ozan Yılmaz bunu beğendi.
  14. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    evrim doğru soyluyor bende bir kaç kez o yoldan gectım bahar ayları daha uygun cesme yarım adası veya ayvalık adaları secım sızın bayramda yapmayı nıyetlenıp yapamadığımız cesme yarım adası ustu dıdım kıyı yolundadanda eklenebılır ıstenırse en azından kusadasına dek. ayvalık adalar olursa dalış malzemelerınıde bısıkletın bı kıyılarına sıkıştırıp aksam için balık avlayabılırız şansımız yaver giderse

15. Ümit Bozyılan

Seviye:
    peki tarih konusunda ne düşünüyorsunuz?

16. ramazankurucay

Seviye:
    vay kahyan abi sende mi zıpkıncısın :) tamam teker teker dökülüyor inciler...

17. Ozan Yılmaz

Seviye:
    31 Ocak itibariyle tatilim başlıyor,16 Şubatta sona eriyor.Umarım herkese uygun bir tarih belirleyebiliriz.Hava da güzel olursa inşallah;)

18. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    o tarihlere gore bende programimi hazirlayaccagim. fakat benim cuma ctesi pazar pazartesi gunlerini kullanmam mumkun aksi taktirde size kisa sureligine eslik edebilirim.

19. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    Pers cuma curtesi pazar uygunsa herkese bir tarihte buluşalım. Ramazan şimdi olmasa bile aklımda var bozcaada yada ayvalık cundada bir dalış bisiklet karışık tur yapalım kapıdağın kuzey yüzündede zıpkınlık çok dalacak yer var

20. ramazankurucay

Seviye:
    abi benim için şuaunda bir sıkıntı görünmüyor.. ben her türlü tarihe uyarım.dül dülüde hazırlarız..:)
    abicim bu arada 1 ay öncesinde kefkendeydim.. kalkana gittik bişey bulamadık ama oltama geldi bir tane oda küçüktü saldım gitti ...
    karadenizde balıklar o kadar atak ve sinsi ki :)
    ege ve akdenizde ne zaman denize girsem yanımda cirit atıyorlardı dalga geçer gibi.. hele akçaydaki levrekler... soğuk deniz altından gelen suların oralarda.. hele hele .. alanyada... kemerde... sarpa dendiğini öğrendiğim balıklar.. aman allahım düşünmek istemiyorum :) neyse konumuza dönelim..
    abicim benim için zaman sıkıntısı bulunmuyor..yeterki havanın iyi oldugu ..bir periyod olsun...herkee selamlar...