Subaru Impreza Nikko rc(kumandalı araba)

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
merhaba arkadaşlar.bu aralar kullanmaya zaman bulamadığım için nikko rc arabamı satıyorum.arac modifiye edilmiştir.ön-arka stop lambaları içten boyalıdır.ön kaput siyaha boyanmıştır ve üzerindeki stickerler sökülmüştür.
aldığım sitede aracın maximum hızı 22km olarak belirtilmişti.ayrıca araçda 3 çeşit frekans vardır.istenildiğinde değiştirilip diğer kumandalarla karışması önlenebilir.
Orjinalinin 1:16 oranında küçültülmüş 28 cm x 16 cm ebatlarında ve AA kalem pilleri ile çalışmaktadır.
aracın çalışmasında,kumandasında kepinde herhangi bir problem yoktur.sadece üzerinde ufak tefek çizikler vardır.
modifiye etmek isteyenler için mükemmel bir araç.ön far-arka stop lambaları,dikiz aynaları,kaput havalandırması,camları,arka spoyleri,jant kapakları,ön tamponu ve ön panjuru sökülebilir.
aracın mağazalardaki fiyatı 120tl idi.ben internetten siparişle 90tl ye almıştım.bu fiyata piller dahil olmadığı için resimlerde göreceğiniz 4 adet 2700lük şarjlı pil ve şarj aleti 40tl ye alındı.pillerin fişinin resmi atılabilir istenene.toplamda pilleri 10 kere şarj edip kullanmamışımdır.araba çok temiz ve performanslıdır.
bana toplamda 130tl ye mal olan arabayı kargosu benden 100 tl ye bırakıyorum.pazarlık azda olsa vardır,nede olsa pazarlık sünnettir.
ilgilenenler özel mesaj yada.05387664242(avea) arayabilirler.daha çok öğleden sonra müsait oluyorum.

Scudo