Şu matara, herhangi bir matara kafesi için uygun mudur?

halilk

Üye
Tepki
1
Mataranın bağlantısı: (link) Önerebileceğiniz matara/matara kafesi varsa önerin.

Scudo

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
(link)

Bu tip matara kafesleri ayarlanabilir olduğu için daha uygun olacaktır. Plastik matara kafesi alırsanız ve mataranın çapı ufak gelirse sürüş esnasında sürekli tıkırtı sesi yapar.

Not: linki örnek olsun diye belirttim. Yoksa o ürünü alın demiyorum. Farklı fiyatlarda ve farklı renklerde bulabilirsiniz.

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
Ben bu ürünü ücretsiz kargo ile n11 den 30 TL ye sipariş ettim. Ancak henüz gelmedi. Gelince bilgi veririm.

halilk

Üye
Tepki
1
@Fatih Çetin

Bahsettiğiniz türdeki matara kafeslerinin hem ağır hem de kaba olduğunu düşünüyorum. Aynı marka matara ve matara kafesinin uyumlu olacağını düşünüyorum.[/url]

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
elite custom race(alacağım) matara kafesi
elite hygene matara(türkiye içinde bulamadım) ya da elite scalatore(benim şuan kullandığım)

şuan ness marka bir kafes ile elite scalatore matarayı sorunsuz kullanıyorum.

elite custom race(alacağım) matara kafesi
elite hygene matara(türkiye içinde bulamadım) ya da elite scalatore(benim şuan kullandığım)

şuan ness marka bir kafes ile elite scalatore matarayı sorunsuz kullanıyorum. şunlar:
http://i.imgur.com/ui8fLXcl.jpg
http://i.imgur.com/qsdxQ95.jpg

termal isterseniz erdoğanlar'da elite nanogelite ve elite iceberg var.

zefal fiberglass kafesten sürüş sırasında matara düşmüştü, tıkırtı da geliyordu sarsıldıkça...
şu bahsettiğim model: Fotoğraf bulunamadı.

halilk

Üye
Tepki
1
@Mert C. Öneriniz için teşekkür ediyorum. Elite Custom Race gayet iyi evet ben de beğendim. Türkiye'deki fiyatlar oldukça yüksek ve 2 matara kafesi alacağım dolayısıyla başka sağlam modeller arayışı içerisindeyim. ''Tacx Shiva Pro'' almak istiyorum ama hangi matara kafesi uygun olur bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@halilk

ben zefalden kafes düşünce acil olarak değiştirmem gerektiğinden bisikletçideki en sıkı tutan kafesi aldım direkt. o da ness oldu...
zefal, xlc gibi markalar ve alüminyum olanlar vardı... bu en iyisi ve en hafifiydi.

ön kısmı kapalı tek parça halde, sert bir lastikle esnediğinden önü açık kafeslerden iyi tutuyor. custom race ile benzer bu açıdan. sanırım uygun olacaktır tacx için de. matara ölçüleri genelde standart oluyor.

matara konusunda da tavsiyem termal olmayacaksa şeffaf olsun.

ekren gökhan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.500
Bisiklet
Fuji
bu iki ürünü kullanıyorum gayet memnunum

zefal wiiz matara kafesi Elite Matara Jasa

(link)