Şu Konuya Bir Açıklık Getirelim Artık | BMX |

Kerem O.

Üye
Tepki
0
Herkese iyi akşamlar.. Başlıkta da belirttiğim gibi şu konuya bi açıklık getirelim artık ben BMX almak istiyorum bu model bisiklet hakkında pek bilgim yok diğer modellere nazaran. Konu açıp kirlilik yaratmak istemedim ama forumda o kadar aramama rağmen adam gibi bi bilgi bulamadım doğrusu bilgi sahibi bi arkadaşım bana yardımcı olabilir mi ? Belki benden sonra bu konudan yararlanabilecek kardeşlerimizi de düşünerek ;) Kısacası ben bir BMX almak istiyorum öyle demirlerin üstünden kaymak yada merdivenlerden zıplayarak inmek için değil , videolarda izlediğim kadarıyla tek teker üstünde o harika hareketleri yapabilmek için istiyorum. Biyerde okuduğuma göre bisikletler ikiye ayrılıyormuş birisi street birisi flat olarak dahada fazla bilgim yok yanlış tür BMX almak istemiyorum dediğim hareketleri yapabilmek için en uygun hangisi ? Street - Flat ? Ve bu işi kaliteli yapan bi marka varmı önerebileceğiniz bi firma ve bi model ? Bütçem 500 - 600 Tl arası bu parayla kaliteli bi BMX almak için ne yapmam gerekiyor sizlere bir sorayım dedim forumdan okuduklarımı pek anlamadım.. Ve ankarada bu tür hareketler yapabilmek için eğitim veren bi yer varmıdır hocam ? Aslında eğitim veren biyere gerek yok bu işe heves sarmış 3 - 5 arkadaşla tanışırsam hareketleri kendi aramızda çıkarabileceğimizi düşünüyorum varsa tanışmak isterim.. :)

#Şimdiden yardımcı olucak kardeşlerime teşşekkür ediyorum.. :rolleyes:

Scudo

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
Flatland bmx alman gerek :)