su geçirmzez çorap

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
Arkadaşalar aranızda su geçirmez çorap ve eldiven kulanan varmı merak etim googuldana ratım su geçirmez çorap diye baya güzel ürünler üretilmiş ilgimi çekti gerçi az fiyatı tuzlu ama sormak istiyorum kulanan varmı içinizde ve memnunmu acba??*

Scudo

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
verdğin linki okudum sonra googuldan araştırdım satışı var şu an türkiyede fakat merak etğim alıp kulanan varmı bisiklet sporcuları acaba baya işe yarar bir ürün nede olsa ayak önemli en sıcak tutumamzı gereken yerlerden bir bölge merak ediyorum varmı kulanan acaba baktım baya pahalı benim düşüncem yani bu

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Açıkçası bu ürünler hakkında benim de merak ettiğim şeyler var. Parası o kadar sorun değil eğer dayanıklı iseler. Çünkü avuçla para verip sadece 1 yıl giyilebilri bişey ise işte o zaman lüx kaçar. Fakat su geçirmez ürünler özellikle Karadeniz'de büyük nimet.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Bisiklet için su geçirmez çorap çözümü yerine su geçirmez ayakkabıya yönelmek gerekir.

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
öylede su geçirmez çorap bir çok alanda kualnılabilir bence çok salıklı bir ürün test etmişler su içine sokuyorsun ayağğında çorap var iken su geçirmiyor bence çok amaclı kulanılabilir normal ayakabı içine giyilir sokakta pazarda nebilim vs.. almayı düşünüyorum

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Açıkçası çoraptan ziyade eldiven olanı bisikletcilerin işine yarayabilir diye düşünüyorum. Tabii darbelere karşı dayanıklı bir eldivenö, orasını bilmiyorum.

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
eldivenide şapkasıda mevcut
sporcular kulanıyor genelde reklamları ve afişleri var yabancı sitelerde paraya değer bir tekstil gurubu gibime geliyor