Şu bisiklete bir bakar mısınız? Trekking ve Tur bisiklet farkı...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Adem Gül Bunu Ahmet beye söylüyorsanız aldı bisikletini, şu an yoldaymış zaten, iki üstteki mesaja bakarsanız görürsünüz, selamlar.

Scudo

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.633
İsim
Ahmet
Dostlar, Mudanya-Eskişehir seferi bitti. Eskişehir'de konaklama ve yarın Ankara'ya hareket.
Bisiklete bayıldım bu arada. Mudanya'dan buraya inanılmaz yokuşlar var. 5-6 kilo da yüküm vardı. 2500 metre civarı toplam yükselti farkı ona rağmen şehre geldiğimde 21 ortalama yapmıştım. Otel ararken az düştü ortalama hızım. Ama inanılmaz bir arıcılık,şaştım kaldım. 63 km de azami sürat. Sırt çantası dengesizliği olmasa daha da hızlanırdı.
Check out my 183,6 km Ride on Strava: (link)

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Ahmetgitarhayirli olsun ahmet kazasiz belasiz insallah,ktm aldin diye bizim basliga ugramamazzlik yapma vsf basliginda bizimle paylasim yapabilirsin sende bizdensin:):)

• Beğen
Tepkiler: Ahmetgitar

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Bende merak ettim ahmet ne durumdasin iyimisin?

• Beğen
Tepkiler: Ahmetgitar

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.633
İsim
Ahmet
Dün gece 1:30 da eve vardım. Son 40-50km bitmek bilmedi, en büyük sebebi güzel tempolu giderken iki köpeğin beni kovalaması oldu. Bir süreliğine o adrenalinle kendimi çok zorladım. Devamında gücüm tamamen tükendi.
İlk gün 185 ikinci gün 245 olmak üzere turumu tamamladım.
Detaylı yazıyı birkaç güne hazırlamayı düşünüyorum. Çok teşekkürler ilginiz için...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ahmetgitar Yeni bisikletle daha ilk uzun turda köpek meselesi biraz tatsız olmuş, ama sağ salim evinize varmışsınız ya gerisi pek sorun değil. Bekliyoruz detayları, selamlar.

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.633
İsim
Ahmet
@ÖmerMurat
Aslında bir anda panikledim. Çünkü geceye kalmıştım Normalinde köpeklerle aram iyi oluyor ben onları daha önce görüyor ve yavaşlıyorum, genelde kaçıyorlar ya da kuyruk sallıyorlar. Ama dün onlar önce fark etti :)

joachim

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Trek
@Ahmetgitar

keleğçeli olan bagajların heybe destekli olan modeli yok. Bu nedenle sıkıntı cıkarır. Heybe tekere değdi değmedi muhabeti çıkar. Ben sırf bu nedenle almak istediğim bisiklet yerine başka bir bisiklet aldım. Tercih meselesi. Benim için bagaj deliği olması bisiklet tercihime kadar etkileyecek bi konu.