Şu anda dünyanın en iyi futbolcusu kim

Şu anda dünyanın en iyi futbolcusu kim

• Messi

• Ronaldo

• Kaka

• Rooney

• Eto

• Torres

• Drogba

• Villa

• İbrahimoviç

• Lampard

• Toplam katılım
    39
Scudo

Samet Horasan

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
b'Twin
En iyisi Messi derim ama bana göre çirkef birisi.
Ronaldo favorim.

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende Ronaldo olduğunu düşünüyorum. (Hiç sevmesemde doğruya doğru) Ayrıca bu kadar seçeneğede pek gerek yok bende Ronaldo vs Messi karşılaştırmasıda yeterli :) Messi'nin milli takımdaki başarısızlık zincirinden sonra ve koca dünya kupasından beri tek bir gol bile atamamasından dolayı başarısını genel olarak Xavi ve Iniesta'ya bağlamaya başladım açıkçası. Tamam çok yetenekli topçu fakat komple bir futbolcu değil. Fizik olarak zaten yetersiz. Gerek fizik gücüyle gerekse sahada yaptıklarıyla benim oyum Ronaldo'dan yana.

Samet Horasan

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
b'Twin
@Merdo Filiz

Neye göre, kime göre saçma ? Başkalarının fikirlerine, görüşlerine senin kafandakilerle uyuşmuyor diye "Saçma" diyemessin öyle değil mi?

Selametle...

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Önce Sarbi reyize baktım göremedim,sonra bastım messi'ye. :D

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
sabri esprisini yazmak için konuya girdim herkes hem fikirmis bu konuda :). messi. tartışılmaz bence

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Messi ve tüm Barça lı futbolcular çirkef benim gözümde, o kadar iyi futbol oynamalarına rağmen yapabildikleri bütün aldatmacaları yapıyorlar hele ki rakip biraz dişli çıkınca, Real Madrid maçları buna en iyi örnek, geçen yılki Arsenal ve M.United maçlarını ve daha önceki sezon İnter maçlarını hatırlayanınız varsa dediğim daha iyi anlayacaktır.
Messi Barça sisteminin içerisinde çok iyi oynuyor, çok hızlı oluşu ve barçanın da dar alanda oynayışı ona çok büyük avantaj kazandırıyor ama bir Ronaldo kadar değil benim gözümde, Ronaldo hem fizik gücü, hem top tekniği, hem de temiz futboluyla Messi den daha değerli. Ronaldonun bedavadan kendisini attığını göremezsiniz ceza sahasında bile, ama Messi her türlü aldatmacayı dener, sarı kartlı adamın önünde koşuyor olsun topsuz alanda dirsek yemiş muhabbeti yapar, itirazı olana videosunu bile bulurum.
Ronaldo`yu tek geçerim
Bir de Mesut Özil var, neden listeye eklenmemiş anlamadım, oyun zekası olarak şu listedeki herkesi geçtim Xavi, İniesta, Gerrard ve aklınıza gelebilecek bütün orta saha oyuncularından çok çok önde.

• Beğen
Tepkiler: Samet Horasan

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano