ŞU AN nerede, nasıl ve kiminle olmayı isterdiniz ?

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
eminim hayattan sıkıldığımız bunaldığımız ve şu an için içinde bulunduğumuz durumdan daha farklı bir yerde daha farklı bir konumda olmak istediğimiz anlar olmuştur... veya hayaller içinde dolaşarak kendimizi farklı bi yerde farklı bir durumda düşünmüşüzdür...

şu an bende o hayaller içindeyim ve;

ŞU AN kız arkadaşımla birlikte uzaydan dünyayı izlemek isterdim

ya siz.... ???

Scudo

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu an Atatürk ile yurdu dolaşırken, halkı bilinçlendirmek, okumalarını sağlamak, menfaat ilişkilerini vatanı satmak için kullanmamalarını sağlamak isterdim. Yer: Türkiye.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu an Amsterdam'a gidip, oradaki arkadaşımı da zorlayıp, "yasal" halüsinatif madde kullanıp saçmalamak isterdim... :sigaraici

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
şu an şöle deniz kenarında abimle beraber kız tavlamak isterdim :D

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
şu anda istanbul' da, kız arkadaşımla beraber olmak isterdim. ne konumda olduğum önemli değil, sadece O' nunla olmak isterdim...:( :( :( :River-102 :River-102 :River-102

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
yahu arkadaşlar bi sakin olun vallaha bu aralar forumu böle bi sevgili muhabbeti aldı gidiyo mutlu olmayı bilmeliyiz beav benim kız arkadaşım bile yok işin açığı rahatımda nese arkadaşlar takmayın bunları derim

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
bırakın arkadaşlar kıs meselesini.. abdullah hocamın dediği gibi benimde yok ama üzülmüyorum.. çünkü ben mutluyum bu şekilde... nasılsa şunu biliyorum ki herkesin bi nasibi vardır bi yerlerde...

konu dağılmadan... keşke şu anda bende argentin'de olabilbilsem.. nedenini ne siz sorun ne ben anlatayım.. ahh ahh... :)

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
şaun Arjantin'li sevgilim Laura ile deniz kenarında okyanusu seyretmek isterdim..bana Evita'nın hayatını anlatsın bende dinleyeyim ondan...
(Tarık arjantin diyince öyle yazayım dedim :D

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Şuan İstanbulda
Halil, Çağrı, Tuğrul abi, Behçet abi, Önder, Sercan ve diğer tanıdığım istanbullu arkadaşlarla beraber olup sohbet etmeyi o kadar çok isterdim ki anlatamam...

:) inşallah o günlerde yakındır ;)

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Kirletilmemiş deniz ve su kaynakları isterdim. Yakılmayıp korunan çam ormanları isterdim. Denize girerken acaba sudaki koli basili yok diyip bağırsaklarımın bozulmuycağını bilerek yüzmek isterdim. Sudaki ağır metaller ki en tehlikelisi hiç söz edilmiyor bile. NY Brooklyn'de bisiklete binmek isterdim, en azından batının saygısından yararlanmak adına. Daha sonra herhangi bir sinema salonuna girmek isterdim, hem de filmin başlamasına daha 15 dk varken. Sinemanın sessizliği, o durağanlaştıran, terbiye eden ambiansı. Zeytin ve salça fabrikası el birliğiyle atıklarını denize verdiğinden beridir sıkılıyorum bu yazlıkta. Bekle beni İstanbul; bir hafta kaldı!

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
şuan sevgilimle,tamamen sessiz biyerde(çöl kadar sessiz)başbaşa zaman geçirmek isterdim..
zaman kavramını yok sayarak..

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
İçinizde bi kıpırtı olur ya hani yerinizde duramazsınız. İçiniz içinize sığmaz. Olmak istediğiniz yerin şimdiki yer olmadığı sanırsınız. Hayaller kurarız çoğu kez kiminle nerede olmak istediğimiz hakkında. Meslekler değiştiririz. Ülkelerde birer birer geçer gözünüzün önünden bi pariste bi romada oluruz.. tisildeyen yağmurun altında yürürken yanımızda sevgilimizin olması avuçlarında elinin olmasını isteriz. Göz göze gelip evlenme teklifini edeceğimiz anı kollamak, bi çırpıda seni seviyorum bitanem diyebilmek…
………
………..
ne yer önemlidir ….

nede zaman…

ben olmak istediğim yerdeyim…. Ve yanımda sevdiğim kişi….

• Beğen
Tepkiler: esma_izmir

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
sevgilimle çin seddinde olmak isterdim..
yada sarılıp uyumakta olabilir :) yada o uyurken onu seyretmek..

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
@Selim Çam

Güzel dilekler ama İstanbulunda çok temiz olduğu söylenemez heralde..

Bu arada arkadaşlar sevgili sendromu genelde baharda oluyo bizim forum ise yaz aşkım moduna girmiş yahu görmeyeli.Takılmayın okadar aşk meşke herşey gelgeç:)Aslolan aşktan sonra kalanlara hazır mısınız?:)
Ben şuan bana yelpaze yapan kölelerimin arka fonda olduğu herhangi biryerde olabilirdim.(Çok sıcakta)...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
tam şu an en samimi arkadaşlarımla ıssız bi sokakta unutulmuş bi kaldırımın ücra bi köşesinde sessiiz bi muhabbet etmek isterdim tabi kafa dağıtmayıda hesaba katacağız
veya gene en samimi arkadaşlarımla şöle osmanlı zamanlarının en ihtişamlı zamanlarını andıran bi yerde ince bi keman sesiyle muhabbet etmek isterdim bide inceden bi klarnet sesi

dahada açıklayacak olacak nostajik huzur verici bi yerde olmak isterdim

mdemir782

Aktif Üye
Tepki
72
everestin tepesinde kahvalti yapip oglende hawaii de yüzüp aksamda kız kulesinde sevgilimle sabaha kadar dans etmek isterdim

(benimki anlık degilde günlük oldu sorun degildir ins):D

(Roman Abramovich yakınen tanıyan varsa belki o yardım edebilir):D :D

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
şuan new york'ta central park ta sevdiğimin yanında olmak isterdim.onu 10 yıl oldu görmeyeli kendisi chicago'da.(bizimkisi çocukluk aşkı:S)

emre olmadı be baba çin setti benim hayalimdi:)