Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Stronglight 85 aynakol

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Sadi Melek tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sadi Melek

Sadi Melek Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle bir merhaba diyeyim, zira ben forumda oldukça yeniyim. aslına bakarsanız bisiklette de yeniyim. bir heyecanla internetten sipariş verip aldığım klasik model ikinci el yol bisikleti, tabiri caizse elimde patladı. bazı parçalarını değiştirmek zorunda kaldım, halen de satsam mı yoksa toparlayıp düzeltsem mi bilemiyorum. çünkü başta da dediğim gibi bisiklette yeniyim, herhangi bir ustalığım profesyonelliğim falan yok. neyse konu uzun, bisikletle ilgilenen olursa veya yardım etmek yol göstermek isteyen olursa kapım (doğal olarak) ardına kadar açık :D

asıl meseleye dönersek bisikletin üzerinden çıkan bir aynakol var elimde. anlayabildiğim kadarıyla kaliteli bir model. fakat pek tabii ki bisikletten çıkarmamın da bir sebebi var. dişlileri yer yer eğilmiş. özellikle de en dıştaki büyük dişlisi. benim soracağım da tam olarak burası: dişliler yola getirilebilir mi? satabilir miyim yoksa o artık çöp olmuştur mu dersiniz? vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

not: modelin adı üzerinden okuyabildiğim kadarıyla 85. markası kesin olarak stronglight ama model BS 8S filan gibi bir isme de sahip olabilir. made in france yazısı kazınmış arka yüzüne.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.