streete uygun ekonomik jant???

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
arkadaşlar sadece arka jant alıcam.yanlız en fazla 100-150 tl ayırabilirim.bu fiyata çember teller ve disk uyumlu aynı zamanda 9'lu ruble ile kullanabileceğim 32 veya 36 delikli göbekte dahil.aynı zamanda hareket için uygun olucak.hangi marka veya model onerirsiniz?
şimdiden teşekkürler...

Scudo

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@by_fatih

Eğer düşünüren bende uygun fiyatlı, sağlam jant seti var satılık... İlgilenirsen özel mesaj at detayları bildiririm...

trial_kutas

Daimi Üye
Tepki
94
benim jantlarım rigida arka jant çemberi 3 kat ön 2 katlı arkadakinin üç kat olması daha iyi çünkü street te daha çok arka teker üzerindesin

• Beğen
Tepkiler: by_fatih

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@trial_kutas

:D:D üç katlı çemberler milletin gözünü boyamak için yapılmışlardır. hiç bir iyi firmanın ne tek katlı nede üç katlı jantı bulunmamaktadır. bu durumda geriye sadece çift katlı jant kalıyor.

trial_kutas

Daimi Üye
Tepki
94
@ujur

eminmisin olmadığına ?? 1 hafta önce metin bisiklet jantımı değiştirmek üzere gittim ve alıcağım jantın modelini yani maketini gördüm ve metin abiye kaç katlı diye sordumda 3 katlı cevabını verdi hemde 3 ü de ana kat ama sen bilmiyosan onu bn bilmem

• Beğen
Tepkiler: by_fatih

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@trial_kutas

yazıyı dikkatli oku. Uğur ''Hiç bir İYİ firmanın ne tek katlı ne de üç katlı jantı bulunmamaktadır '' demiş. eğer varsa dediği gibi göz boyamak için üretilmiştir. eğer kaliteli olsaydı emin ol rigida'dan önce mavic,DT swiss gibi kaliteli firmalar üretmeye başlardı ;)

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@trial_kutas

Şimdi bu yazıyı yazarken hangi engin bilginize, deneyiminize güvenerek yazdınız acaba? Daha önce hangi jantları kullandınızda rigida gibi bir jantın daha iyi olduğunu söylüyorsunuz? :)Lütfen arkadaşlar yapmayın yahu yani komik duruma düşüyorsunuz.