street fotolarım

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@atakan tosunoğlu

1 yaz dönemi gece gündüz demek oluyor :D:D

Scudo

eyaymi

Üye
Tepki
1
Gerçekten bi sezonda bu kadar tecrübe kazanmak baya zor ama sen çoğunu atlatmışsın süper bencede.

Ahmet Fatih Gülcan

Aktif Üye
Tepki
38
Bu haldun alagaş spor salonu bizim ümraniye endüstrinin yanındaki yer deilmi ya :) eğer burada oturuyosanız bir ara görüşmek isterim

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@Ahmet Fatih Gülcan

evet orası :D tabi olur sizi karabekirdeki topluluğumuza götürürüm ben bisikleti bıraktım...

Ahmet Fatih Gülcan

Aktif Üye
Tepki
38
@haydarpasa781

iyi olur hergün oraya gidiyorum zaten okulum orada ümraniye ticaret meslek lisesi :)) bu hafta sonu uygunsanız buluşuruz

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@haydarpasa781

dostumm bisikletin üzerinde gördüğüm beyaz 'duro' maşamı ??

no_education

Daimi Üye
Tepki
64
uvv güzelmiş hacım. ilerde daha ii olursun bence. çalişmaya devam ;)

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@cesar çakas

evet duro maşa....

arkadaşlar hepinize tşk ederim iyi dilekleriniz bir kenara koymak gerekiyor sanırım yorumları okumuyorsunuz :D ben bisikleti bıraktım bu fotolarda maziden bikaç kare diyelim

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@haydarpasa781

peki dostum duro nasl bir maşa memnunmuydun .biraz bahsetsene almayı düşünüyorumda. bide fiyattan bahsetsen nasl tavsiye edermisn

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@cesar çakas
valla forumu araştır satan çok 100 lira ikinci eli 200 220 lirada sıfırı yanlış hatırlamıosam ... bir bacak yaylı diğer bacak yağlı rebount ayarı ve sertlik ayarı mevcut 130 mm ve 100 mm olmak üzere iki çeşit renk seçeneğide siyah ve beyaz olmak üzere yine iki çeşit maşanın kullanım amacı elbette street e uygun değil çünkü traveli yüksek esneme yapıyor ama dersenki ben dj tarzı iniş falan yapıcam bu fiyata alınabilecek en iyi maşalardan birisidir...umarım yardımcı olabilmişimdir...

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@haydarpasa781hmmm çok saol yeterli oldu* ve maşanın üzerinede çıktım ve hiç uygun deil gerçekten street ve trial için zıplama özelliği yokkı bi bindim maşa yaylanıyor ama zıplatmıyor* bi bonuop çekim dedim :D* hiçç* sanırsam o zıplamayı engelleyen rebount özelliği farkındaysam veya tahmın edersem mesela benm marzohtcchi maşa öleydi rubount özelliğini kaldırmıstık ortadan 10 numara olmustu ama ozmnda zıplatırkende,çekerken sadece ses çıkartıyodu ama 10 numara zıplatıyordu banuop için uygundu ama sıkıldım o maşadan yarışlarada giriyorum uygun gelmıyor hem ağır hemde uzun şimd asgartı düşünüyorum ...* neysede** magura asgartı hiç denedin mi o nasıl bişee* :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
yo denemedim maguraya geçicektim kazadan dolayı tüm bisiklet hayatım sona erdi :D

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
OF emre abi of tamam kaza geçirdin çok kötüydü senin içinde bizim içinde ama bisiklet hayatını sonlandırmasaydın çok iyi olcaktı her ne kadar bisiklete çıktıgın zaman beni çağırmasanda :) senlen bisiklet konuşmayıda arada sırada da olsa senlen bisiklete binmek güzeldi yani yazık ettin onca emeğe

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@haydarpasa781
boş versene dostum al bendende okadar bende kaza geçirdim geçen yalova yarışında kolum yüzüm omuzum mahf ama genede bırakmıyorum peşini gerçi ailem karşılar ama ben pess etmiyorum normal olarak bisikletimi aldı elimden abim ama ondan almanın peşindeyim ... bir insan deliyle bırakamazz

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@EmirhanKarasu

merak etme evlat emre bisikleti bırakmadı o öle sanıyor mutlak bir gün kavuşur aradan biraz zmn kaynaması gerek :D

Tepki
41
@haydarpasa781

cok ii ilk sezonua gore ama bişey var tableyi gidonunu karsıdan bakıldında sag koltuk altına doru gidonu iterrsen daha cok yattıını fark edersin tebrikler devamını beklerim