Street ( Foto )

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
Arkadaşlar sizlerinde bildiği gibi fazla birşey yapamıyorum ama en azından çaba sarfedip sizlerinde görüşleriyle yaptıklarıma yön vermeye çalışıyorum bir önceki uploadlarımdaki görüş bildirileriniz için birkez daha teşekkür edip yeni fotoğraflarımı eklemek istiyorum ve genelde abubaca fotoalrım mevcud çünkü o hareketin aşığıyım :rolleyes: harddisc imde ne bulduysam yükledim yorumlarınızı bekliyorum ....

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Bu hareketi cadde bostanda bir arkadaş yaparken gördüm ve çok hoşuma gitti bu şekilde bisiklet durana kadar gidebiliyorum ve sonra gidonu düzelte biliyorum

(link)
(link)

Teşekkürler Bilal & Hüseyin ;)

Scudo

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
Sehr Gut! :D Bu arada tekrar yeni çemberlerin hayırlı olsun :D

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
basarılar hareketler guzel ama abubaca yaparken cıtanı bıraz daha yukseltmelısın...basırıların devamın beklerız.kaskın yok ama akacak kanda damarda durmaz:D

• Beğen
Tepkiler: haydarpasa781

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@haydarpasa781

X11 li uzun boylu arkadaş ise Sertan'dır.Resimler güsel çalışmaya devam :) Aman kask tak sonra pişman olursun.Forumdan başına taş yağarsa kafayı korur :):)

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
espiri güzeldi erkal ama gerçekten çok doğru bi söz :D:D

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@ErkaL

valla X11 kadro supra d jant ve galiba en belirgin özellik XTR rotoru wardı :D :D ben başka görmedim XTR rotoru kullanan table top lastikler hussar sele alivio aynakol XTR arka attırıcı vay be 2 dk kada bayaı bi incelemişim bisikleti bende şimdi farkına vardım :eek: :eek: :D :D :D