street bmx e başlıyıcam - bmx önerileriniz -

Tepki
1
askerden önce mtb biniyordum ama bir gözüm hep bmx teydi [böyle o banktan bu banka uçup konup döniyim meydanda görürdüm özenirdim.. fakat eşşek ölüsü bi mtb em olduğu için na-mümkündü benim için]

netice itibariyle..

street e başlıyıcam sizden önerim == > hafif ve dayanıklı bmx lerin markaları modelleri önerirseniz sevinirim.. maddi durumu sorarsanız söyledim askerden yeni geldim çokta para yok siz aklınızdaki en kaliteli ama en minimal değerdeki 2. el bmx modellerini yazarsanız çok sevinirim..

benim araştırdığım 1-2 bmx

ümit
khe
birde marka olarak çokta haz etmediğim salcano ??

fiyat olarak bunlar uygun ama 350 liraya mirraco yada gt bulursun diyorsanız öneriler sizden

bu arada istanbul dayım şu aralar bakırköy - yeşilköy - ataköy - samatya buralardaki arkadaşlarla tanışmakta isterim.. [bilgi]

Scudo

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
bahsettiğin banktan atlayıp dönme uçma tarzı street olarak geçmekte öncelikle bunu söyliyeyim.350 liraya gt bulabilirsin ancak mirraco bulamazsın bulabilsende fivestar modelini bulursun onunda kadro açılarından ötürü streete pek el verişli değil , gt düşünüyorsan kullandıktan bir süre sonra sana yetersiz gelecek (tabi 350.400 tl arasındaki modeller) gt ile street yapacaksan el centro,bump ve performer modellerini öneririm..
En iyisi senin için biraz bekleyerek o bekleme süresi içinde daha geniş araştırmalar yapman ve bütceni 400 - 500 e zorlayarak Mirraco option yada park alman olcacak

Tepki
1
ilgin için teşekkür ederim bütçeyi 500 e kadar zorlamayı planlıyorum bayramdan sonra.. birde CORRATEC TIBIAL TWO 430 liraya 0 ını buldum street için uygunmudur hafifmidir ??

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
@BBurak özkaplan

street için değildir , freestyle bir bisiklettir. streete tibial1 modeli daha uygundur
Mirraco isteklerin için fazladır bile :in:
emirhan abinin farzettiği f4 freestyle kadrosuna sahiptir. ;

B-Boy Gorkem

Aktif Üye
Tepki
50
500 liraya option verebilirim sahibinden com dan ilana bak

ilan no: #28450732
Mirraco option Acil # street