Street bisiklet toplama?

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
en mantıklısı al bi tane 14 '' sedona 711 kadrosu diz parçalarını yada karşıda meridalar geldi yeni bi tane merida umf al onun parçalarını değiştir 650 dolar gibi bi fiyatı var meridanın bisiklet haliyle

Scudo

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
koray dedğin mantıklı ama şuan bana 14 inch amoeba alıp bir giriş yapmak istiyorum. şuan masraf yapcak imkanım yok. ilerde tabiki daha ii sini yapcam:D.sence hussara kırılmasını engellesin diye başka neler önerirsin

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
kadronun kırılmasını engellemek için pek bi bilgim yok :D kırılmasın diyorsan hussar jump DJ al ama onun en küçüğü 16 '' sen en iyisi hussar 14 '' al onu kırınca güzel bi merida UMF alırsın

• Beğen
Tepkiler: cakhiy

dk_35

Üye
Tepki
9
valla en güzelli scott yz serisi bu iş için üretilmişler kırarsanda zaten yenisini gönderiyolar bir kere alcan tam alcan aklın kalmıcak

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@dk_35

Konu ekimde kalmış...Lütfen mesaj yazarken tarihlere, güncelliklerine de bir bakın rica ediyorum...
Çünkü bu konudan sonra kadroyla alakalı birsürü başlık var daha güncel...Üstelik tartışmaları hala "ılık"...

İyi günler;)...

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Mesela arkadaşın bahsettiği Hussar şu anda bende, yani konu baya baya ölmüş gitmiş :)