Strava için hangi telefonu kulkanıyorsunuz?

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@maboc niye yahu bende gormek istiyor paylasmak istiyorum,strava kervanini ucuz ve calisan bir tel bulmaya calisiyorum

Scudo

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@volkan Öz
G3 alınmaz şu anda.Daha güncel rakipleri var.Tabi burayı teknoloji forumuna çevirmeyelim de :D

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@mutlu07
Neden üzerinize alındınız?
Bu arada shiftdelete foruma konu açarsanız ilgilenirim,ilgineniriz.

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@Erkin Kalender
Büyük ihtimal Sürümü desteklemiyor.M8 6.0 Aldı çünkü.

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@mutlu07 sürüm yaklaşık 3 senelik ondan dolayı olabilir.Bütçenizi belirtirseniz buradan bir telefon önerebilirim ya da daha çok görüş almak isterseniz herhangi bir teknoloji forumuna üye olup sorabilirsiniz.Ben shiftdelete forumdayım haberinizin olsun :)

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Eto3401 hocam çok teşekür ederim telefonum eski evet,ben strava için bir telefon almak istiyorum,fakat bir özelği olmasına gerek yok sadece strava için kulanıcam,normal telefon olarak kulanmıcam bu yüzden en ucuz ne alabilirm diye bakıyorum,antrenmandan antrenmana sadece kulanıcam tavsiye edebiliceğiniz bir tel varsa değerlendirebilrim

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@mutlu07 strava için telefon alacağınıza normalde ödeyeceğiniz fiyatın 100-200 tl fazlasını verin bence almışken güncel 1-2 sene güncel kalacak bir cihaz alın.

• Beğen

Yusuf_AZE

Üye
Tepki
221
Bisiklet
KTM
@mutlu07

merhaba. her kese yazmissiniz bu mesaji. ama kimseyi dinlemeden -en ucuz telefonu ariyorum- diye. bunu belirtmeniz iyi. ama her mesaj yazana bunu yazmak bir az ilginc olmus. cunku bura mesaj yazan her kes size yardim etmeye calisiyor. ama bir seyi dikkate almanizda fayda var. bugun atiyorum mesela 100 tl degerinde strava kaldirabilen bir telefon buldunuz. aldiniz. ama gunumuz teknolojisi cok hizli degisiyor. eger yarin bir gun strava kalkip da programini gelistirse ve sizin su an en ucuz diye aldiginiz telefonun 1-2 ay sonra cop olma ihtimali var. cop demiyelim ya da. aldiginiz amaca hizmet edemiyecek duruma gelebilir. lutfen alirken bunlari da dusunun ki bosuna masraf yapmayasiniz.

ps: ben samsung s3 kullaniyordum. android versiyoni 4.1.2 idi ve gayet guzel calisiyordu strava. ama dusup kirildi telefonum. ve su anda ben de HTC kullaniyorum. simdilik her shey iyi calisiyor. modelin de yeni olmasi bir etken tabii ki. HTC one M9 kullaniyorum su anda.

• Beğen

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Yusuf_AZE teşekür ederim yorumun için genç kardeşim,ben yinede ucuz telefon aradığımı belirtmek istiyorum yinede,neden sürekli yazıyorum dersen bazen mesajları insanlar okumuyor yani geri sayfalara belkide kimse gitmesin diye yazıyorum,hem konu başka gelen kişilerde faydalansın,herkesin önerilerini mesajlarını pür dikat okuyorum,herkese ayrı ayrıda teşekür ederim ayrıca

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@Yusuf_AZE
Telefonunuzda Isınma sorunu var mı?Ya da kamerası nasıl?Herkes telefondan şikayetçi de.