Strava günlüğünüz...

Scudo

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
Yılı karlı zeminde gerçekleştirilen yaklaşık 32 km'lik bir sürüşle kapatıyoruz.

Yılın 363 günü sürüş yapıldı ve 359 gün strava kaydı tutuldu. Bu sürüşlerde toplam 11108.5 km mesafe kat edildi. Günlük ortalama 30.9 km'ye denk gelmekte.

Büyük oranda şehir içi odaklı olmakla beraber zaman zaman Kepez'i de kapsadı. En uzun tur mesafesi ise 44 km. Yılın ilk aylarından sonra istikrarlı bir şekilde günlük 30 km mesafe bandı aşıldı.

İlk zamanlar yıllık km hedefim 7-8 bin civarıydı. Ancak daha sonra 10 bin hedefi de makul geldi. Kasım sonunda da 10 bin km'ye ulaşıldı. Daha fazla tur mesafesi ve km için zaman lazım. Gün içerisinde kendime yaratattığım zaman ile maksimumu çıkarmaya çalıştım.

Performans konusunda iddialı değilim. Rüzgar biraz kabul edilebilir seviyeye indiğinde 20 km bandı sorun olmuyor. Hatta şiddetli Lodos'ta da bunu tutturduğum oldu.

Bisiklet de iddialı değil. Hatta bir AVM bisikleti. Kadrosu aluminyum ve vitesleri ekonomik seviye shimano olduğu için tercih ettim. Profil fotoğrafında görebilirsiniz.

Gelecek yıl ise öncelikli hedef böyle bisikletli günler görmekle beraber :) km ve tur konusunda ise ekipmanı toparlayıp daha da il dışına açılmak olacak.

Dosyalar

Burak A.

Aktif Üye
Tepki
155
Bisiklet
Canyon
geçen ay yaptığım 2 rota.
birisi mordoğan izmir.
diğeri de bir hafta sonra yaptığım karşıyaka - kuş cenneti rotası / rotanın 20 km'si kuş cenneti içinde toprak üzerinde geçti.

insan belli bir yerden sonra aynı rotadan sıkılıyor (karşıyaka - sasalı). daha önce izmir mordoğan yapmıştım, dönüş daha keyifli oldu. kuş cennetinin içi de alabildiğine huzur dolu. tavsiye ederim. belli bir yerden sonra bağırsam bile kimsenin duyamayacağı yerlere gelince, yalnız da olunca geri döneyim dedim. yoksa daha gidilecek en az 4 5 km mesafe vardı. 20170104_173722.png 20170104_173840.png 20161126_132545.jpg

gokhantig

Forum Bağımlısı
Tepki
362
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Strava'da Faustino Muñoz hesabi Alberto Contador'a ait..

(link)

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
Uzun bir aradan sonra ufak ufak parkta ısınma turları :harika:

(link)

(link)

Felaket hamlamışım antremanlara devam tam normal bir bisiklet ağırlığı kadar kilo vermem lazım (10 kg ) :koptum:

(link)

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
@Orhan Akarkut
Teşekkür ederim :)

CY3535