Stan's NoTubes

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
Yeni ve hiç açılmamış.Orjinal ambalajında. (3 adet var)
1 litre ( 32OZ=946mL)
Tubeless lastik sıvısı.
Fiyat:USD.39.00/ 1 adet(TCMB günlük D.S.kuru)
Ankara teslim.
Pazarlıksız satış.
sc.bisiklet@yahoo.com
GSM:05324729298

(link)
(link)

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
1tanesini 1haftalıgına rezerv edtiginiz için teşekkür ederim:)

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
selçuk abi merhaba.bede bir tane almak istiyorum fakat iğne sibop(ince sibop)iç lastiklere nasıl boşaltma yapılır onu çözemiyorum.bi önerin olurmu???

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar Av(kalın) sibopa ve ince siboplara nasıl boşaltıgını uygulamalı bir video bulabilir misiniz? paylaşırsanız seviniriz :)..bulan var mı hiç? nasıl kullanıldıgını anlatan bir video da olabilir teşekkürler

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
Bildiğim kadarıyla: Presta (iğne) siboplar için uygun değil. Stans UST ler için içi çıkarılabilen presta siboplar satıyor ve ayrıca o sibopların ve Schrader sibopların içini çıkarabilen bir aparatı var . İçini çıkarıp bidon üzerindeki kırmızı uç ve hazne yardımıyla kullanabilirsiniz.Ama bazı sibopların içi çıkmıyor..tümü çıkarabilir olsaydı Stans o kadar çeşit merkez mekanizması çıkarılabilir iç lastik /şerit (rim strip) satmazdı.Stans tubeless lastikler için 60ml öngörüyor ama bu ilk kullanım için..iklim şartlarına göre kullanım süresi çok değişebiliyor.
Kısacası:bu ürünü iç lastikte kullanacaksanız..siboplarınızın içleri çıkarılabilir olmaları gerekiyor.

Bu arada ilandaki ürünlerden bir tanesi daha satılmıştır. Şu anda 1 bidon sıvı için ilan günceldir.

Yalçın

Üye
Tepki
20
Merhaba,
Son Stan's tarafımdan satın alınmıştır, bisikletçi ve bisiklet dostu sevgili Selçuk Çilek'e teşekkür ediyorum.

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
lastik patladıgında deliği genişletin sonra bir sırınga ile iğnesini kullanmadan 60ml içine sıkın. Deliği yamalayın. Yoksa ince sibopdan iceri stans girerken sibop tıkanıyor.

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
bir adetin rezervi kaldırılmıştır...
bu ilan 1 adet (bidon) Tubeless sıvı için günceldir.

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
@Selçuk Çilek

bir kişi daha tubeless e geçmekten vazgeçmiştir.
bu ilan 2 adet (bidon) Stans Tubeless sıvı için günceldir.

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
@Selçuk Çilek

yeni gelen ürünleri daha iyi fiyatla alabildim.aynen yansıtıyorum. ilanda bulunan sıvılara 5 (beş) bidon sıvı daha ekliyorum.ve eski partiden kalan ürüne de aynı fiyatı uyguluyorum.
bu ilanda toplam 7 (YEDİ) bidon tubeless sıvı satılıktır ve fiyat USD.36.00 olmuştur. Hem dolar düşüyor ..hem de dolar bazında ürün fiyatı. Yine günlük TCMB D.S. kuru uygulanıyor.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@BoZCaN

Selam bu pek uygun bir yöntem değl, stans yama yapışkanını çözebiliyor, ben de dağ başında olmuştu, stans deliği kapatamıyordu,yama yaptığımda ise yamayı her seferinde attı, netice lastiğe düğüm atarak turu tamamladım (tabii bir daha yedek iç lastik taşıdım :D )

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
Yine de bu durum satışları etkilecegini sanmıyorum fiyatı gayet uygun bence :)!

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
3 bidon tubeless sıvı tarafımdan alınmıştır.Teşekkür ederim Selçuk abi.
Selamlar

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@İdris ACA

Ya idris napcan 3 bidon stansı :D su değil bu içilmez ki :D

İlanda daha satılmamış ürün vardır arkadaşlar...

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
@Hakan Yazman

Hakan abi tabiyki haklısın, fakat bunu ince siboblara doldurmanın iş görür baska bir yöntemi de yok gibi. Zaten ne kadar Stans'in iç lastikli sistemlere de uygun oldugu iddaa edilse de aslında iç lastikli kullanıma cok da uygun değil. Yabancı forumlardaki kullanıcı yorumlarını biraz okursanız neredeyse etkisinin 4de1'e, 5de1'e dustugunu yazmıslar. Ama Allah var tubeless kullanımda muhteşem birsey.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Valla Bozcan'cım, ben de iç lastiklerde çok kullanıyorum, nerdeyse lastik patlamasını unuttum gibi birşey allah razı olsun Stans amcadan :) O dediğim olayda dağın başında lastiğe çivi bir yerinden girip öteki tarafından çıkmıştı :) stans kapayamadı, yaptıığm yamalarda her seferinde pıs pıss attı şişirdikten sonra :) Dediğin gibi Stans sıvı en iyi tubeless için. İç lastikler için zaten schwalbe iç lastik kullanıyorum sibob sökülüyor kolayca basılıyor, her stans kullanıcısına doldurma kitini (minik plastik bir şişe) hararetle öneririm...

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
@Hakan Yazman

herkes kendi deneyimlerinden bir parça ekliyor buraya....en güzel olay da budur zaten....
plastik şişe. ben o şişelerden iki adet satmama rağmen hiç gerek yok onlara para vermeye...burada hırdavatçılarda boş madeni yağ plastik şişeleri bulunuyor (yağdanlık) ucuz olarak onlardan bir adet kullanabilirsiniz ve stans sıvının akışkanlık derecesine uygun olarak ucunu daha büyük kesebilirsiniz....
yine aseton veya benzer sıvılar içeren ambalajlardan yararlanabiliriz.
bildiğiniz gibi burada satılan ürünün üzerinde yine bir lastik doldurma haznesi ve uç var (kırmızı plastik parçalar)
bu arada ekleme yapayım: bu ilanda 4 (bidon) adet Stans tubeless sıvı halen satışa açıktır.
slm

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
bir adet (bidon) tubeless lastik sıvısı daha satılmıştır.
bu ilan 3 adet (bidon) lastik sıvısı için günceldir.
Fiyat:USD36.00/adet ,TCMB günlük D.S. kuru uygulanır.

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
bir adet (bidon) tubeless lastik sıvısı daha satılmıştır.
Alıcılarda belirsizlik olmaması için: Bu ekleme bana bugün hem özelden ,hem de telefonla ulaşan Ankara da ikamet eden üye için yapılmıştır.

bu ilan 2 adet(bidon) lastik sıvısı için günceldir.
Fiyat:USD.36.00/adet . TCMB günlük D.S. kuru uygulanır.