Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sram x3

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında mustafa genç tarafından paylaşıldı.

1. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sedona 721 im var üzerinde x3 vites sistemi var ön vites saçmalıyor bazen yukarı çıkmıyor aşağı inmiyor yukarı çıkınca arkaya düşüyor tam ayar tutturamadim diyebiliriz arka da pek sorun olmadı ön kadar sram x3 Set çokmu kötüdür netten araştırdım x5 den aşağı yok sanki piyasada yok artık

2. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yanlış hatırlamıyorsam 2006 ortalarında piyasaya çıkmış bir gruptu. 2007 sonunda da X4 ve X5 peşpeşe çıktılar. Çok kötü değil elbette. Shimano Altus ile kıyaslanabilir bir model. Piyasada sıfırını bulamayabilirsiniz. Belki yurt dışında vardır ama aynı fiyata X5 alabilirsiniz sanırım. Bu arada ilk çıktığında X3 değildi o model, sadece Sram 3.0'dı. Sonra X serisine dahil ettiler niyeyse. Çünkü X0'dan başlayan güncel seri X4'de taban yapar...

3. mustafa genç

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkür ederim gittiği yere kadar gitsin tamamen kullanılamaz hale gelince x5 veya daha üstüne geçeriz yapacak bişey yok

4. mustafa genç

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bu yöneticiler beni neden takip ediyor sürekli anlamıyorum terörist miyim her an saldırı yapayım kendi halinde saçma sapan bir üye işte nereye bi yorum yazsam hemen konuya bakıyor ismi renkli kişiler. endişeniz varsa engelleyin giremeyeyim foruma

5. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ayarı kaçmıştır,erdoğanlar bisiklette ve marintekstore'da olması lazım 8'li olarak bu sene piyasaya sürüldü daha yeni x4 ile aynı ayarda.

6. mustafa genç

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    yenisini almak istesem x3 alamam geçişleri sorunlu çünkü ne kadar ayarlarsan ayarla olmuyor geçişleri 250 tl lik ucuz Bisikletler gibi keşke birazdaha bekleyip üzerine birazdaha para ekleyip kadro ve donanımı daha iyi bir bisiklet alsaydım alırken çok heyecan yapmıştım ama kursak ta kaldı neyse yapacak bişey yok oldu bi kere