Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sram ve shimano

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında şener incesu tarafından paylaşıldı.

1. şener incesu

şener incesu Aktif Üye

Seviye:
    tüm arkadaşlara selamlar uzun zamandır paylaşmak istediğim vede fikirleriniz beklediğim bir konuyu açmak istiyorum. bir bisikletin bi çok ayar veya parçasını söküp takabilmekteyim bilgim ancak bu seviyededir. onun dışında forum vs... yerlerden bilgiler edinmeye çalışmaktayım. vites sistemleri olsun veya diğer parçalar olsun dikkatimi bir nokta çekti bilmem yalnış bi tesbitmi yapmaktayım. shimano ürünlerinde fiyat-ağırlık eğrisi ucuz ürünler direkt olarak ağır ürünler anlamına geliyor, fiyat yükseldikçe ağırlıklar düşüyor. sram da ise durum böyle değil konu ağırlıksa eğer en ucuz serilerin bile hafif olabildiği görülüyor hatta x3 arka artırıcı x9 arka artırıcıdan bile hafif bu ruble vs.. tüm ürünlerde görülebiliyor. bu durumda kendimce sram markasını tebrik ediyorum ucuza hafif ürünler sunduğu için bizlere. ancak bu konuda kesinlikle bir otorite değilim olamamda bu benim naçizane bir tesbitimdir. sizlerin yorumları bu konuyu çok daha değerli kılacaktır.

herkeze saygılar sevgiler,