Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Sram Rival 53/39 175mm Aynakol

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Hamza Hakkı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ultegra 6700 Aynakol alacağım için elimdeki aynakolu satıyorum. 4000 KM kullandım ve 2 yerinde kullanıma bağlı zor görünen küçük çizik vardır, çalışmasında kesinlikle en ufak sorun yoktur. Ultegra'ya geçme sebebim bisikletimdeki diğer aktarım parçaları 6700 ve Ultegra'nın görüntüsünü daha çok seviyorum. Takas yapmayı düşünmüyorum istediğim fiyat 300 TL
    175mm Kol uzunluğuna ve 53/39 dişli oranına sahiptir. Orta göbek dahil 850 gram diğer özellikleri aşağıdadır:
    OCT (Open Core Technology ) sayesinde içi boş alüminyum kollar ağırlığı azaltmıştır orta mil ile bütünleşik dişli kolları sayesinde ağırlığın düşmesi sağlanmış güç aktarım oranları artırılmış ve esnemezlik yükselmiştir .Power Glide dişli yapısı sayesinde çok kısa pedal devrinde bile zincirin dişliler arasında geçiş yapması sağlanabilir. Gxp teknolojisine sahiptir gxp srama ait bir orta göbektir, Shimano hollowtech ile birebir aynıdır sadece aynakolu sıkması gerektiği kadar sıkar ve sonrasına müsaade etmez hollowtecden artısı da budur. 7075 alüminyumdan imal edilmiştir ve son derece sağlamdır ve rijittir.

2. Hamza Hakkı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Günceldir.

3. Hamza Hakkı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Günceldir.