Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sram Elita 39-53 172,5 Aynakol

Konu, 'İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Çağlar Çağlayan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çağlar Çağlayan

Çağlar Çağlayan Cascade

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Aynakol temizdir, mekanik anlamda sıkıntısı yoktur, dişlerde eksik-kırık-sıyrık bulunmamaktadır. Sram markasını sevmiyorum, daha önce mecburiyetten takmıştım. Şimdiye kadar işimi gördü :) Kozmetik açıdan çizikleri, ufak vurukları vardır, fotoğraflarda göstermeye çalıştım. Bir de aynakol sökülürken normal şekilde sökemediğimiz için biraz çekiçleyerek çıkarabildik. Bu yüzden sol kolun iç tarafında çekiç izlerini görebilirsiniz.

Gelelim göbeğine, Sram gxp göbeği de hediye ediyorum, değiştirilip yenisinin alınması kafa rahatlığı açısından iyi olur. İkinci bir seçenek olarak göbeğin rulmanlarını değiştirmeniz daha az maliyetli olacaktır. Neden böyle diyorum: şöyle ki göbekteki rulmanlarda boşluk var, pedal çevirirken her turda çıt çıt çıt diye ses yapıyor.

Verdiğim bilgiler dışında aklınıza bir şey takılırsa mesaj atmaktan çekinmeyin, teşekkür ederim

Kargo ücreti pazarlığa dahildir :) Yardımcı olurum.

FİYAT: 90 TL
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Günceldir

Aynakol göbeği lazim olan birine verildiginden artik hediye edilmeyecektir. Sadece aynakol gönderilecektir

Fiyatı 75 liraya düşürdüm. İhtiyacı olanın işi görülsün.

Günceldir,Aynakol göbeği lazim olan birine verildiginden artik hediye edilmeyecektir. Sadece aynakol gönderilecektir. Fiyat 75 liradır.

Günceldir

Günceldir

Günceldir

2. Kayra lazoglu

Kayra lazoglu Üye

Seviye:
    Güncel mi ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Çağlar Çağlayan

Çağlar Çağlayan Cascade

Bisiklet:
    Salcano