Sram Aynakol İle Shimano Uyumu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında wetsss tarafından paylaşıldı.

1. wetsss

wetsss Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar. Günlerdir Rockrider 8.3 kadro için Shimano Deore Xt serisi aynakola uygun göbek arıyorum ama nafile. Kadroyu alırken XT set toplamak için almıştım. Sram s1000 Truativ (22T.33T.44T) aynakolu kullanarak ön değiştiricide dahil olmak üzere Shimano Deore Xt set kullansam (11_36 ruble, uzun bacak arka değiştirici) nelere dikkat etmem gerekir ve dezavantajlar ne olur?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu konunun aynisini yani ayni soru olarak dünde acmistiniz. Dünkü konuyu güncelleye bilirdiniz mesela. Yeni konu acilinca baska bir seymi elde edeceksiniz? Yazmak ve cevap vermek isteyen kisi oradada cevaplardi sorunuzu.

Rockrider 8.3 Kadro İçin Deore XT aynakola uygun göbek

3. wetsss

wetsss Yeni Üye

Seviye:
    Evet farklı şeyler elde etme gibi bir niyetim vardı nasıl anladınız tebrik ederim. Birbirine benzer konular kabul ediyorum ilk konuda birleştirilebilirdi gerek forumda çömezlik gerek yaptığın işin heyecanı bu tarz şeyler istemsiz olarak olabiliyor. Gerçi bunu pekte açıklamaya gerek yok sizde farkındasınız lakin en az benim mesajım kadar sizin mesajınız ve üslubuzda gereksiz. Saygılarımla..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi