Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SR SUNTOUR Raidon Air nasıl ayarlanır ?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında cemaydinlik tarafından paylaşıldı.

1. cemaydinlik

cemaydinlik Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bisikletimde RAIDON-X3-RL 26" air modeli var hava basınç ayarından başka bir de yay ayarı var sanırım onu nasıl ayarlayabilirim. Aslında sorunum şu 170psi falan basınç vardı içinde süspansiyon çok sert ve kuvvet emme eşik değeri çok yüksek gibi yani ufak hareketleri almıyor rahat oynamıyor basıncını az almak istedim fazla kaçtı 100 e kadar inmiş sonradan farkettim tabi 100 e indiğini, bu seferde çok yumuşadı fakat hala ufak hareketlerde rahat salınım yapmıyor sürtünme var gibi normal midir hiç bir bilgim yok, ilk defa böyle bir şey kullanıyorum. Akaryakıt istasyonlarında basmaya çalıştım 110 psi den fazla basamıyor makineler ben şimdi buna 150-160 falan bassam o dediğim rahat salınamama sorunu yine olacak onu nasıl düzeltebiliriz özelliklerinde yay ayarının da olduğu yazıyor sanki tam anlamasam da. Onu kurcuklasam düzeltebilir miyim :) Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese kazasız pedallar :)

http://www.srsuntour-cycling.com/ds...rk/3277/RAIDON/SF12-RAIDON-X3-RL+26'+air.html