Sprit atmak

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Ben genelde tırmanışçıyım tırmanırkan sprint atabilen biriyim ama uzun süreli düz yolda sprint i çok uzun süreli atamam diye düşünüyorum.. :)

Scudo

mahmut22

Üye
Tepki
39
videoda sprint atan atam 2 saniyede bir ön tekere doğru bakıyor.nedeni nedir ? hava akımını azaltmak mı yoksa rakibini falan mı görmek ?

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Videodaki birinci olan genç kimse, son virajdan sonra Lance'yi geçti. :)

PRO BIKER

Üye
Tepki
3
sprint her bisikletçinin harcı değildir sprint antrenmanı yapmak için başlangıç olarak düz bi yolda ısındıktan sonra 150 mt. yüksek vitesle bütün gücünüzle pedal çevirin zamanla vitesin ağırlığı ve yol mesafesini kendiniz ayarlarsınız ama sprint mesafesini uzun tutmayın yoksa lif kopmasına kadar sakatlıklar geçirebilirsiniz

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
sonunda yapabildim
35-40 arası giderken 500-800 mt 48-50 km/s ile sprinte kalkabiliyorum sonrasında yanma oluyor ama normal tempomda devam edebiliyorum.
tabi ilk 20-40 km arası gidip atıyorum uzun turlarda kesinlikle kalkamam kalksamda sonra devam edemem

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
@Güney Tuncer
kızlara hava atmadan nasıl neslimizi devam ettiriceğiz ??? Hayattaki nihai amacımız neslimizi devam ettirmek.Neden bu kadar spor kas arabalar muzikler tarz kıyafetler giyiyoruz?Evrim yarşında bir adım öne geçmek için.
O yüzden de normal birşey yadırgamamak lazım.Kızlarda bizleri etkilemek için makyaj yapıyorlar.Herşey bir devinimde gidiyor.
sprintci olunur ama o kaslarla dogulsa yenilmez olursunuz.Tamamen hızlı kas alıp hızla onu tekrar tekrar tedavi edebilen bir vucuda sahip olmak gerek.Buda genetikten geçer.Ama parayı tırmanışçılar alır :)