Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sportive 221 ya da 224

Konu, 'Carraro' kısmında hayatgezi tarafından paylaşıldı.

1. hayatgezi

hayatgezi hayatgezi.com

Adı:
    Caner
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba arkadaslar bisiklet almak icin arastiriyordum bir suredir. sportive 221 veya 224 modelini düşünüyorum. agirlikli olarak şehirde ve nadiren de olsa toprak köy yolunda kullanacağım.
    3 tane sorum var yardimci olursaniz sevinirim.
    1-sportive221\224 alırsak ve daha sonra bunu toprak zeminde bir sure kullanmak istersem tekerleklerini dağ bisikleti tekeri ile değiştirebilirmiyim,değiştirmek zor bir işlemmidir?
    2-bu modelin tüm renk seçeneklerini görebileceğim bir site varmı?
    3-221\224 icin ankarada ya da nette uygun fiyatlı temin edebileceğim yer öneriniz?

2. Türka¥

Türka¥ Onursal Üye

Adı:
    türkay
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    sportive 224 kullanıcısı olarak bildiklerimi yazayım;

- diğer markalarda durum nedir bilmiyorum ama carraro markasının her modeli tek renktir. sportive 224 modelinin iki boyu vardır, internetten almak yerine dükkandan boyunuza uygun olanı deneyerek görerek almanızı tavsiye ederim. ayrıca ilk bakım ve sonraki bakımlar için bi kapınız olur sizin için de iyi olur.

- sportive 224 tur bisikletidir, lastikleri mtb'ye oranla daha incedir. yani sonradan kalın lastik takabileceğinizi sanmıyorum. ayrıca fabrikadan gelen dış lastikleri (bana göre) vasat, toprak yolda uzun süre sorunsuz gidebileceğinizi sanmıyorum. mtb lastik yerine kaliteli bir dış lastik alırsanız uzun süre sorun yaşamazsınız.

CARRARO BİSİKLET