Spor Dünyası

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende sigma ön far sipariş verdim.Bugün aradım kargoya vereceğiz dediler.Bakalım ne olacak :D inşallah başka bişey yollamazlar
@Onur GEBEN

Scudo
Tepki
0
Merhabalar, spordunyasi.com.tr den hiç alışveriş yaptınız mı? Güvenli mi? Almak istediğim bisikleti(carraro sportive 224) çok uygun fiyata satıyorlar da herhangi bir sıkıntı olur mu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

maviox

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Mehmet Yılmaz
Bisiklet
Giant
Onlar bir ticari guruptur. Bisikletsepeti.com da onların

Yani sıkıntı olacağını düşünmüyorum

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ahmet BAŞAR
Kendilerinden N11 com uzerinden bisiklet aldim 2 yil once. Bir sorun olmadi. Hatta telefon acip istedigim modelin, sectigim kadro boyunda istedigim renk seceneginin olmadigini bildirdiler. Sonrada sectigim kadro boyuna uygun olan farkli renkte bir bisiklet veya siparis iptal secenegini sormuslardi...

Tepki
0
Teşekkürler

Peki niye bu kadar ucuz bu bisiklet:) diğer sitelerde 990 tl den satılıyor mağazadan almaya gittiğinizde peşin fiyata 900 yaparım diyor ama bu sitede kargo dahil 840 lira. İçgilleniyor insan:)

jaks39

Üye
Tepki
40
İsim
ilker
Ahmet, 2015 yazmıyorsa isminde 2014 model olabilir bisiklet bi sor istersen..

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ahmet BAŞAR
Model yili eski olabilir
Ellerinde kisitli sayida kadro boyu vb. kalmistir ama size uygun boydur
Magazalar gibi az sayida ve stok sorunlu calismadigi, internet toptancisi veya distrubutor vanataji varsa fiyat kirabiliyordur. Sonucta magaza ve internet magazasi maliyetleri, satis hacimleri farkli seyler...
Kafaniza takilani acin sorun veya e-mail ile aciklama isteyin!
Begenmezseniz iade hakkinizda var! Iade kosullarini tasiyorsaniz elbette ;)

qwertz35

Üye
Tepki
0
İsim
Anıl
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar spordünyası.com adlı aliş veriş sitesinden bisiklet almak istiyorum ama site güvenli midir değil midir pek bilmiyorum. Buradan alış veriş yapmış olanlar site hakkında görüşlerini bildirebilir mi ?

Tepki
2
İsim
seymen
arkadaşlar aradığım bisikletin en uygun fiyatlarını bebefix(gittigidiyor) ve spordünyası(n11) internet mağazasında buldum,daha önce internetten bisiklet alan varmı ve sizce ne kadar güvenilir bu siteler?

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
bebefix kendi internet sitesinden daha yeni çok iyi bir fiyata bianchi honey çocuk bisikleti aldım. piyasadaki en iyi fiyattı. hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. gittigidiyor fiyat farkı vermeye gerek yok. tavsiye ederim.

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
çok iyi. hiç bir sıkıntı yaşamadım. metro kargoyla gönderiyorlar. ben de ciddi fiyat farkı var diye tereddüt ettim. gittigidiyor da bebefix 40tl farkla satıyordu. sıfır kendi kutusunda. yani teşhir ürün değildi.

Tepki
2
İsim
seymen
@pilot valla açıkcası esnaf bukadar indirim yapmıyor,bide mağaza bana şunu dedi kurulum yapıldıktan sonra iade almıyoruz dedi(açıkcası burda bi kıllandım)zaten kurulumunu ben yapmayacam belki bisikletin hatası kurulduktan sonra ortaya çıkacak(spordünyası) bebfixi arayacam yarın bakalım nediyecekler.