Sporcu Pazarı

Furkan Y.

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Furkan YILDIRIM
Bisiklet
Kron
Merhaba forum sakinleri, konu başlığında da belirttiğim gibi forumda sporcupazari.com sitesinden alışveriş yapan var mı merak ediyorum. Yerleri Konya'daymış whatsapp üzerinden de sipariş alıyorlarmış. Önce foruma bir sorayım dedim. Güvenilir midir, kapıda ödemeyle ürün alanınız var mı, kapıda ödemede ekstra bir ücret oluyor mu?

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Abdülhamit Topçu
Scudo

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Teslimatta ödeme seçeneğinde 5 TL Tahsilat bedeli ilave olmaktadır. Bu durum sipariş esnasında da size gösterilmektedir.

(link)

Daha önce ben o siteden lastik almıştım sorun olmadı. N11, sanalpazar, gittigidiyor'da mağazaları olmalı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Satın alma yapmadım ama arkadaşlardan methini çok duydum. Düzgün insanlar, dürüst ticaret.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Daha evvel sporcupazari.com'dan Mtb kadro, tamir alet edevatları, 4 kez dış lastik ve bisiklet aksesuarları aldım. Her seferinde kargo ertesi gün elime ulaştı. Whatsapp'tan soru sorduğunuzda (uyumluluk, versiyon vb.) itinayla gece bile cevap veriyorlar. Özellikle Faruk bey'e Ankara'dan saygılarımı ve selamlarımı yolluyorum. Kargo parası ucuz ve hızlı teslimat herkese tavsiye ederim.

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Ben de alışveriş yaptım. Ürünler istediğim gibiydi. Birkaç günlük stok sorunu yaşadık sadece.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Özceylandan rubena lastik almıştım 1 ay sonra limitlerin altında bastığım hava sebebiyle lastik 3 cm yırtıldı.
Değişimi kullanım hatası diye kabul etmedi,
sonra baskı yapınca değişimi yaptı ama kargoyu bana ödetti.
Ödemem önemli değil ama 4 kusur tl yerine 8 kusur tl ödedim oaradan bile kar hesaplayan birileri.

Niye bunları yazdım.
Bu olaydan 2 ay sonra boğazda bir arkadaşla tanıştım ve aldığı rubena lastiklerin iyi taraflarını konuşurken lastikte proglem çıktı sporcupazarını aradım ve fotoraflarını atmamı istediler ve fotoları attim anında sorgusuz sualsiz yeni lastiğimi kargo dahil gönderdiler.

Bu arada özceylan benim için ilelebet bitti.

( Dükkanlar kargo şirketleriyle anlaşmalı çalışır. Sürat kargo 4 kusur tlye taşıma yazar ama adı geçen dükkan kargo ücretinden bile kar hesabı yapmakta ama bence sadece müşteri kaybı olur. )

sporcupazarıyla alış veriş yapan dostlarım ilgi ve alakasından çok memnunlar. Düzgün işini yapanlara kolaylılar dilerim.

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
Çok memnun kaldıgım Rubena lastikleri oradan almıştım, saolsun cok ilgililer.

• Beğen

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
sporcu pazarından bende alısverıs yaptım cok ılgılıler suluk aldım 2 tane 1 adet ellerınde kalmamıs hemen aradılar dıspırotorde var dendı ama ıstersenız hemen kargonuzu yapalım dedı vs urun gelınce hemen teslım ettıler cok ılgılıler dusunmeden yapılabılır alısverıs

• Beğen

Selahattin saraç

Aktif Üye
Tepki
256
İsim
selahattin
Bisiklet
Merida
Geçenlerde 27" lastik almam gerekti, eski bir ölçü olduğu için her yerde bulunmayan bi ürün. Sporcu pazarında bulmuştum hemde iç lasktik ile takım halinde kampanyalı uygun fiyata. Siteyi bilmöediğim için kapıda ödeme seçeneği ile 5 TL fark ile aldım ürünü. Şunu söylemeliyim ki ben siparişi gece vermiştim. Ertesi gün beni cep telefonu ile arayıp siparişi teyit ettiler ki bu bukadar çabuk geri dönüş bence çok iyi birşey ve diğer günde ürün elime ulaşmıştı.

minimalist

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Fırat AKYOL
Bisiklet
Sedona
Rubena iç ve dış lastik almıştım. Herhangi bir sorun yaşamadım satış sırasında.
Dış lastikleri katlayarak değil de açık ve sarılmış olarak göndermeleri hoşuma gitmişti.
Katlanarak satılan dış lastiklerden huylanıyorum nedense.
Sanki açılınca kat izleri kaybolmayacakmış gibi geliyor bana :D
O günden beri 500km'den fazla yol yaptım. İç lastik bile patlamadı.

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
Sporcu pazarından daha önce alış veriş yapan var mı? Geçen hafta verdiğim lastik siparişimi göndermedi. 1 hafta oyaladı ve bugün talebim doğrultusunda para iadesi yaptı. Elinde olmayan ürünleri satışını yapmaya çalışıyor. Kendi siteleri ve ayrıca diğer tüm güvenli alışveriş sitelerinde iyi fiyata birçok ürün görünüyor. Beklemek istemiyorsanız dikkat edin.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Abdllh bildiğim halde tekrar tekrar izledim

• Beğen
Tepkiler: Abdullah07

minimalist

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Fırat AKYOL
Bisiklet
Sedona
(link)

Şu konuda geçenlerde konuştuk sporcupazarı.com'u. Herkes memnundu ben de dahil olmak üzere. Dış ve iç lastik almıştım. Çok hızlı ve çok düzgün bir paketlemeyle elime geçmişti ürünler.

• Beğen

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
@Birhan K.
Evet flash stop thorn.