Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spoke Protecter Discs ( Plastik Koruyucu Disk)

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında djayo tarafından paylaşıldı.

1. djayo

djayo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Dün sürüş sırasında arka ruble ile jant arasına takılı lanet plastik parça durup dururken parçalandı. Allahtan sıkışmadı jant arasına. Bu parça hepinizin bildiği gibi zincirin en son dişli ile jant arasına sıkışmasını önleyen bir parça. Bisikletim "Hard Rock Pro Disk". Bu parça madem bu kadar önemli bir işi yapıyor neden doğru dürüst sağlam malzemeden üretmiyorlar. Kağıt gibi parçaları takıyorlar oraya.

Şimdi bu parçayı nereden bulabilirim. Bir kaç firmaya sordum ellerinde yok. Bir tane aldım o küçük geldi olmadı.
    Vites ayarları düzgün sorun yok. Ama ne olur ne olmaz diye takmam gerekiyor mu ? Bu parçayı kaliteli bir şekilde amacına uygun üreten markalar var mı ?

saygılar sevgiler :)

2. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    ben hiç kullanmadım. arkadaşın bisikletinin üstünde geldi rubleyi değiştirdik olmadı biz de çıkardık o da kullanmıyor bence çok gerekli değil.

3. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Tamamen gereksiz birşey bence... Ki zaten düzgün vites kombinasyonu kullanıldığında zincir pekte atmaz.:eek: Size tavsiyem rubleyi söküp o parçayı tamamen aradan çıkarmanıdır.
    İyi forumlar.

4. djayo

djayo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim . Evet düzgün ayarlanmış vitesle sorun kalmayacaktır anlaşılan. :)