Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spil Dağ Evleri

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında hysteresis tarafından paylaşıldı.

1. hysteresis

hysteresis Yeni Üye

Seviye:
    Bu evlerde konaklayan var mı? Varsa her konuda bilgilerini paylaşabilir mi? (Nasıl gidilir, ne yenir, ne içilir, ne kadar serin olur, yatak döşek ne durumda vs.)

2. Hakan Durmuş

Hakan Durmuş Kıdemli Üye

Seviye:
    Spil dağı güzel bir yer manisanın içinden çıkılıyor dağa ben geçen sene bu aylarda gitmiştim fazla serin olmuyor.Ancak konaklama yeme içme hakkında hiç bilgim yok

3. İlker Var

İlker Var Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    haziran ayında çıkmıştım ben oldukça serindi o zaman şu sıralarda serindir,konaklama hakkında bilgim yok ama rezervasyon ve bilgi için Spil Milli Park Başmühendisliğini arayabilirsiniz Tel: 0 236 237 10 63-65

4. semra çetindağ

semra çetindağ Üye

Seviye:
    çok soğuktur ,Manisa 40 derece iken yukarıda kazak giyersin geceleri,yiyecek içecek hiç bir şey bulamazsın herşeyini kendin götüreceksin ,evler güzel yataklar fena değil ,1-2 ev kaloriferli olmuştu bildiğim, diğerlerinde odun satın alıp şömine yakıyosun (ama bizim yanamıyan şömineyle her şeyimiz is olmuştu ) odalar serin olduğu için kızımız küçüktü elektrikli ısıtıcı almıştık yanımıza .Ama doğası yılkı atları havası yürüyüş parkurlarıyla enfestir ...

5. semra çetindağ

semra çetindağ Üye

Seviye:
    çok soğuktur ,Manisa 40 derece iken yukarıda kazak giyersin geceleri,yiyecek içecek hiç bir şey bulamazsın herşeyini kendin götüreceksin ,evler güzel yataklar fena değil ,1-2 ev kaloriferli olmuştu bildiğim, diğerlerinde odun satın alıp şömine yakıyosun (ama bizim yanamıyan şömineyle her şeyimiz is olmuştu ) odalar serin olduğu için kızımız küçüktü elektrikli ısıtıcı almıştık yanımıza .Ama doğası yılkı atları havası yürüyüş parkurlarıyla enfestir ...