Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Speed 4000 kadrosu

Konu, 'Kadrolar' kısmında Cem Berk Taşbaş tarafından paylaşıldı.

1. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar bisikletimle vakit geçirmeyi cok seviyorum maddi durumum el vermediği için yeni bir bisiklet almak yerine bianchi speed 4000 bisikletimdeki parçaları yavaş yavaş değiştirmeyi düşünüyorum. İlk olarak maşadan başlayacağım sonra da fren setimi değiştireceğim.İlerki zamanlarda da ayna kol vs. değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce böyle bir değişiklik yapmalı mıyım ? Alacağım parça maşa için epicon x2, sizce böyle bir kadroya bu maşayı takmak saçmalık olur mu ? Bisikletimde sorunlu hiçbir parça yoktur..Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler..

2. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Yardım edebilecek kimse yok mu :/

3. Hüseyin Bekiroğlu

Hüseyin Bekiroğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    arkadasım şöyle anlatayım ama tamamen kendi düşüncem.

öncelikle bisikleti nerede kullanacagın önemli. şahsen ben şehir içinde ve uzun turlarda bisiklet kullanmayı severim ayda 1 de araziye girerim. ama bunların hiç biri yarış amaçlı olmaz gezmek dolaşmak sitres atmak için. bu yüzden agırlıga cokda önem vermem. bildigim kadarı ile bisikletinin kadrosu alüminyum bu sana paslanma olmayacagına dair güvence verir. maşa alırken en azından kilit sisteminin olmasına dikkat et derim( ki soyledigin maşada bu özellik zaten var). diger sistemler içinde aynı şekilde ihtiyaçlarını karsılamalı ve sorunsuz çalışmalı. en azından benim düşüncem bu yönde. çünkü yarışa katılmayı düşünmüyorum.

uzun lafın kısası kadron güzel ama biraz agır. yarışa girmeyi düşünüyorsan daha üst düzey bişey tercih etmeni öneririm. yok hobi ve spor amaçlı kullanıyorum diyorsan o kadro sana yeter de artar.

4. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Vakit ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim, kararımı değiştirdim. Hazirana doğru yani ilkbahar gibi yeni bir bisiklet almaya karar verdim. Bianchi'me para harcamak biraz saçmalık gibi geldi bana, biraz iyi bir bütçe ayarladım onun için. Yazın da onunla arazide vakit geçirmeyi istiyorum. Biraz sert sürerim de :) Yol bana göre değil..

5. Mehmetcan Aydemir

Mehmetcan Aydemir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    merhabalar aynı şekilde bende değiştirmeyi düşünüyorum.İlk başta maşadan başlıcam.Peki bana bi bilgi verebilirmisin acaba mesela maşaların fiyatları ne kadar tahmini?birde bisikleti değiştirdikten sonraki resimleerini gönderebilirmisin ?