Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

specialized

Konu, 'Specialized' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar.specialized marka bir bisiklet almak için nereye müracat etmemiz gerekiyor.güzenilir bir firma varmı.Aktif pedal firmasını duydum ama sitelerine girilmiyor sadece specialized bisiklet ve aksesuarlar var !!!

http://www.specialized.com/bc/SBCBkModel.jsp?spid=22178
    (rockhopper disc -660 usd olan model)
    birde bu model hakkında ne düşünüyorsunuz.vites ve fren sistemi bna yeterli fakar kadrosunun ağırlığı veya bisikletin toplam ağırlığını bilen yada nereden bulabileceğimi bilen varmı....

galiba bu sefer kesin karar verdim specialized alacam :D

2. brol

brol Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    gurkankas bunu beğendi.
  3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    buradan sipariş verebilir yada Emre beye ulaşabiliriyiz ?

4. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    Emre abiye ulaşabilirsin o sitedeki iletişim bölümünden

gurkankas bunu beğendi.
  5. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşım birde izmirde doruk bisiklet var oradanda bakabilirsin daha sitesi açılmadı ama seda bisikletin sitesinden ulaşabilirsin ikiside ortak çalışıyolar bende rockhooperımı sedadan sipariş ettim doruktan teslim aldım bisikletlerin fiyatları yazmıyo ama mail yoluyla bilgi alabilirsin

bide küçük bi ayrıntı rockhooper disc modeline bakmışsın; 660$ onun ABD deki satış fiyatı onlara bakıpta heyecanlanmamanı öneririm burada disksiz acera alivio komponentli modeli 990ytl

gurkankas bunu beğendi.
  6. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Konu dışı ama, Specialized marka bisikletin forumda epey kullanıcısı var ve marka olarak önder bir marka. Sanırım ayrı bir forum açılsa iyi olur. :)

brave, gurkankas ve Ali Niyazi Duman bunu beğendi.
  7. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    evet bnde ilk önce bakmıştım varmı die yok .

----------------------------------------------------------------------------

bu arada gerçekten specialized bisikletler çok pahalı fakat kadro dizaynları alt seviye bisikletlerde bile muhteşem denecek kadar güzel.galiba disc yerine v frenli bir rockhopper alacağım.

peki memnunmusun bisikeltinden veya kadrondan.çünkü çok uzun bir süre bir bisikelt daha alamayacağım yavaş yavaş parçalarının seviyesini yükseltebilirimde kadro değiştirebileceğimi sanmıyorum.onun için direk olarak kadronun performansını açıklarsan çok güzel olur ;)

8. Ali Niyazi Duman

Seviye:
    Gürkan bence çok iyi bi seçimdi rockhooper çok memnunum şuan kendisinden kesinliklede tavsiye ederim

bide bikaç öneri bisikleti olduğu gibi almanı öneririm mağzadan çıkmadan 9lu sisteme geçirebilirsin vites fren kolları ruble zinciri ve arka aktarıcını sipariş sırasında bunları istersen üstünden çıkan parçaların fiyalarını düşerler sana 9lu sistem için ekstra 100ytl gibi bi fark ödemek kalır(tabi deore kesçekse). benim şimdiki ilk hedefim bisikletin arka jant göbeğini xt yapmak üzerindeki göbek fh-rm30 açıkçası çokta iyi bi göbek değil fakat seni yarı yoldada bırakmaz.

ne olursa olsun bu bisikleti aldığın için pişman olacağını düşünmüyorum şimdiden yeni bisikletinle iyi eğlenceler

bicylerace ve gurkankas bunu beğendi.
  9. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    açıklama için çok teşekkürler.bnmde aldıktan sonra yada alırken yapacağm ilk şey 9lu sisteme geçmek olacaktı . göbek konusunda ise xt yerine deore düşünüyorum.fh-rm30 bnm bianchinin göbeği oda baya sağlam aslında ama yinede değiştireceğim(kadro kırıldı göbek dağılmadı valla ).

son olarakta bisikletin üzerinde gelen rock shox dart 3 maşa nasıldır.onun hakkındada bilgi alırsam süper olur .şimdiden teşekkürler...

10. cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Gürkan biz bu bisikleti dün arkadaşımla Aktif Pedal'da gördük. Fiyatı 600€'ydu. Ağırlık konusunda pek emin değilim ama tahminim 14.5kg olabilir. Yardım olabildiysem sevindim:)

gurkankas bunu beğendi.
  11. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    peki discmiydi yoksa v frenmiydi.disc ise normalde vfren ise baya ağırmış ama olsun bisikletin güzelliği yeter :)

birde bunun yarine stumpjumper alsam dahamı i olur .parası sorun değilde çünkü rockhopperin parçalarını değiştirdiğim zaman aynı onun gibi olucak ne dersiniz ?

son olarakta stumpjumper türkiyede varmı ?

12. Ali Niyazi Duman

Seviye:
    stumpjumper elbette rockhooper a göre üstün bi bisiklettir fakat fiyat olarakta baya üstün eğer o fiyatı karşılayabileceksen stumpjumper alman çok daha iyi olur

dart3 için sana şu anda yardımcı olamayacağım benim maşamın bi problemi var bakıma girmesi lazım şu an aşırı sert bakımını yaptırıp bikaç denemeden sonra sana bunun hakkında yardımcı olabilirim muhtemelen bu cuma günü halledicem

son olarak bisikletin v-brake uyumlusunun ağırlığı 12.5 kg civarında benim tartım yanlış değilse

gurkankas bunu beğendi.
  13. cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    stumpjumper ama hangisi?:) Link gönderirsen daha kolay olur. Bu arada benim bahsettiğimde diskli modeli.

gurkankas bunu beğendi.
  14. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    tmm stumpjumpere gerek kalmadı bu hafta sonu yada birdahaki hafta sonuna rockhopper alıyom:).cvplar için çok çok teşekkürler.zaten ağırlığın v-frende 12,5 olması bnm için gayet ii bir kaç parçasıda değişecek 11-11,5 kg bir bisiklet yeter bna :)

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.
  15. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hayırlı olsun, güzel tercih.. :)

gurkankas bunu beğendi.
  16. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:

deneyimlerinizi alabilir miyim nasıl rockhopper memnun musunuz ?