Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Specialized Venge Pro 56 Kadro Set.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ali Demir tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Demir

Ali Demir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar.

Daha önce bisikletimi bütün halinde satışa çıkarmıştım ama, daha sonra kadroyu satıp alimünyum kadroya geçmeye karar kıldım. o yüzden de sadece kadroyu satılığa çıkarmaya karar verdim.

kadro hakkında detaylı bilgi şu sayfada mevcut; 77814-1152, Venge Pro Kadro Set | Beyaz/Siyah/Kırmızı 52, modelleri, fiyatları, fiyatlı, bisikletler, bisiklet, satanlar, firmalar, modeli, ucuz, uygun - Aktif Pedal Bisiklet

metni buraya kopyalıyorum;

Venge bilim ve bisikletçiliğin kesiştiği noktada yer almaktadır.
    Aerodinamik üstünlükleri ispatlanmış Shiv ile rigitlik ve performansı birleştiren Tarmac'ın orta noktasında yer alır.
    Defalarca Wolrd Tur seviyesinde yarışlar kazanması FACT 11r karbonun, muhteşem kontrolün ve hafifliğin dengesinden gelmektedir.
    Aerodinamik yapısı 40km/sa hızda 22watt gibi bir enerjiden tasarruf etmenizi sağlar ve bilimsel ve pro yarışçılar tarafından test edilip onaylanmıştır.
    UCI tarafından yasal olan tamamı karbon 3:1 kesit oranlı maşası aerodinamik ve rigitlik açısından avantaj sağlar.
    UCI tarafından yasal olan ve simetrik tasarımı sayesinde istenildiği zaman yönü değiştirilebilen sele borusu ile 20mm setback ve 0mm setback arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.
    Bu size aynı anda hem Triatlon gibi aerobar ihtiyacınız olabilecek yarışlar için hemde performanslı yol sürüşlerinde aerodinamik avantaj sağlamak için iki ayrı bisiklet ihtiyacınızı ortadan kaldırır.

KADRO: Specialized FACT 10r carbon, FACT construction, aero-shaped tubing, compact race design, tapered 1-1/8" to 1-3/8" headtube, internal cable routing, carbon OSBB
    MAŞA: Specialized Venge FACT carbon full monocoque, OS race for 1-3/8" bearing
    FURŞ SETİ: 1-1/8" upper and 1-3/8" lower, stainless steel cartridge bearings, w/ custom Venge top cap
    ORTA YATAK: OS integrated, sealed bearings
    SELE BORUSU: Specialized Venge Aero, FACT carbon, flippable 20/0mm offset
    SELE KELEPÇESİ: Venge integrated seat clamp assembly

Kadro;5500 liradan satılıktır.

2. Sinan Çakır

Sinan Çakır Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Meraktan soruyorum aynakol oranları nedir, gözüme baya büyük göründü :)

3. atakanz96

atakanz96 Yeni Üye

Adı:
    Atakan Zeybek
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    neden aluminyum kadroya geçiyorsunuz

4. Ali Demir

Ali Demir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    merhabalar,

alu kadroya geçip, paranın buyuk kismini ihtiyaclarim icin kullanacagim. maddi nedenlerden dolayi aluye gececegim. yoksa kimse boylr bir makineyi satmak istemez:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.