Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı specıalızed ve diğerleri extrem malzemeler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında solamare tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    [​IMG]ageshack.us/img208/cimg319[​IMG]
    [​IMG]1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG] bisikleti kadrosunun acılarına ve karbon stili boyasına aşık olarak almıştım servise gitti lastiklere patlayıcı sıkıldı ayarları yapıldı bir deneme turu atıldı ve odaya kodu sıfır diyebiliriz. motorsiklet almak için satıyorum.fiyat 700ytl. sırt ,omurilik ve bel koruyucu yurt dışından hediye geldi extrem sporlar için tasarlanmış esnek ve iç astar çıkarılarak yıkanılabiliniyor hareket kabiliyetini bozmuyor sıfır hiç kullanılmadı fiyatı100ytl oakley gözlük snape modeli yurt dışından geldi fiyatı 100 ytl durumu iyi loap slıper 3 çadır kullanılmadı sıfır yağmur soğuk dayanımı yüksek 2 bisiklet ve iki kişiyi içine alabiliyor fiyatı 100ytl motorola cobra telsiz sıfır kullanılmadı cif 5 km şarjlı.fiyatı 125 ytl iç içe gecen mutfak takımı alimünyum çok hafif fiyatı 50ytl. camping gaz siboblu ocak fiyatı 60 ytl camping gaz siboblu ışıldak fiyatı 50ytl. bisiklet kilidi kullanılmadı fiyatı teklife açık markası luma iyi bir ürün.pompa markası gıyo fiyat teklife açık satışın bütünlüğünü bozmamak için ayrı ayrı yerde ilan vermedim kargolar alıcılara aittir. hadi bakalım gelsin sorular şimdi erdinç tekeli tekelierdinc@hotmail.com

2. tazz

tazz Aktif Üye

Seviye:
    :) mutfak takımına bittim :) hayırlı satışlar

3. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    tüm malzemeler toplu olarak bir arkadaşıma satılmıştır. ilan kalkabilir sevgiler iyi forumlar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.