Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı specialized termac pro sl

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında murat songür tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. murat songür

murat songür Aktif Üye

Seviye:
    kendim için toparladığım parçaları ,özel sebeplerden dolayı satışa sunuyorum.ilandaki parçaların hepsi sıfırdır.bisikleti oluşturacak bütün parçalar mevcuttur.kadronun ....den alınmış (firma ismi vermek istemedim)garanti kağıdı verilecektir.sıra parçalarda.. kadro:specialized termac pro sl 54 cm dir. jant seti: karbon easton ec 70 sl, campagnolo uyumludur. gidon:pro marka bütünleşik boğaz. aynakol:campagnolo athena 53 39 dur.172.5 aynakol uzuluğu arka aktarıcı:campagnolo super rekort ön aktarıcı:campagnolo super rekort fren vites kolu:campagnolo super rekort zincir:campagnolo super rekort orta göbek:campagnolo super rekort fren bacakları:campagnolo rekort fren vites koblosu:campagnolo super rekort ruble:compagnolo 11_23 pedal:look keo carbon lastik:continental force grant prix force attack iç lastik:michelin gidon sargısı: pro siyah hepsi için istediğim fiyat 11.00 tl dir.(onbirbin türk lirası)dır.şu an için komple satıştadır.sorusu olan varsa yardımcı olurum.sıra fotolarda[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.