Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

specialized sirrus - trek fx 7.3 ???

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında timur ük tarafından paylaşıldı.

1. timur ük

timur ük Yeni Üye

hepinize merhaba sevgili bisiklet sever arkadaşlar

10 yıl aradan sonra yeniden bisiklet kullanmaya karar verdim, genellile şehir içinde kullanmak bazen şehir dışında arkadaşlarla gezinmek bazende spor salonuna gidip gelirken ek antreman olsun istiyorum. malum hem kışa giriyoruz hemde biraz para biriktirip 2-3 ay sonra iyi bir model almak istiyorum 1000-1500 tl arası bir bütçe planladım tavsiyeleriniz doğrultusunda biraz daha arttırabilirim bu bütçeyi.

2 gündür site forumunada bakıyorum benim tercihime en uygun modellerin "specialized sirrus sport veya elite" yada "trek fx 7.3" olduğuna karar verdim, ama bu bisikletlerin ağırlıkları, nereden alabileceğimi, net fiyatlarını ve sport ile elite arasındaki karbon maşanın ne fark yarattığını bu farkın iki model arasındaki fiyat farkını ödemeye değip değmeyeceğine ilişkin ne bir cevap bulamadım.

yardımlarnız için şimdiden teşekkür ederim :in:

2. ender özkan

ender özkan Üye

Seviye:
    MERHABA, Timur Bey, Trek FX 3 ağırlığı 11.60 kg geliyor. fiyat araştırması bakımından linke tıklayın.
    http://www.sundubisiklet.com/default.asp
    bu mağaza izmirde yalnız. 2011 model Trek,lerde 2. bisiklete % 50 indirim uygulanıyor tüm bayiilerde olması lazım. aklınızda olsun

timur ük bunu beğendi.
  3. ARJİN

ARJİN Aktif Üye

Seviye:
    elite galiba 7.3'den daha hafif bi bisiklet. araştırırken denk geldiydim. ikisi de gayet tatmin edici bisikletler. trek 7.2 kullandım bi süre, o bile gayet tatmim ediciydi. hangisi bütçeniz için daha uygunsa onu alın. hatta trek'in kampanyası filan var. değerlendirin.

timur ük bunu beğendi.
  4. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Specialized sirrus sport u bende çok araştırdım şu sıralar :), ağırlık olarak 10.8 kiloymuş, forumda 10.3 diyenleride duydum ancak resim vs. yoktu. Fx den baya hafif, ikiside iyi cihazlar ancak ben specializeddan yanayım, arada 800 gr fark var, ufak tefek değişikliklerle rahat 10.5 kilo olur ;) .

timur ük bunu beğendi.
  5. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende trek fx 7.3 arıyorum bulan gören satmak isteyen varsa ikinci elde olur..

6. ender özkan

ender özkan Üye

Seviye:
    Ahmet bu videodaki katliam hangi ülkede olmuş yaa. çok fenaa:(