Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

specialized s-works the captain 2.0 VS specialized sauserwind 1.8

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ihsan ünal tarafından paylaşıldı.

1. ihsan ünal

ihsan ünal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar elimde s-works the captain 2.0 ve sauserwind 1.8 var. Tubeless'a yeni geçiyorum. Kullanım şeklim asfalt tırmanış-arazi iniş . Hangisi bana daha uygun olur ? Kışın pek bisiklete binmiyorum yani baharda çamurda ve yazın kuru toprak ve taşta kullanacağım. Sizce hangisini kullanmalıyım ? The captain'ın çifti yaklaşık 200 gram daha ağır sanırım . Şimdiden yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler :)

2. sükrü yılmaz

sükrü yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    bence markası modeli pek farketmezde 1.8 senin sürüşüne daha uygun olur diye düşünüyorum.. çoğunlukla kuru toprak ve asfaltta süreceksen kalın lastiğe ihtiyacın olmaz.. 1.8 de baharda girdiğin çamurda seni rahatlıkla götürür.

3. ihsan ünal

ihsan ünal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    saatlerdir araştırıyorum :) herkes the captain in yanaklarından şikayetçi ince diyorlar ayrıca sauserwind den herkes çok memnun kalmış . Ayrıca dediğinizde doğru 1.8 işimi görür zaten aşırı zorlamayacağım . Teşekkürler yorumunuz için . Başka fikir vermek isteyen ? the captain sworks modelini kullanmış arkadaşlarda aynı yanak problemlerini yaşıyorlar mı ?