Specialized In var mı?

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
EE Hdi burayı biraz canlandıralım specializedi olan yada olsaydı iyi olurdu bee diyen arkadaşlar buyrun bir gurupta biz çevirelim yavvv.

Çağrıcım duy sesimi burası tam sana göre..... :)

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Scudo

zafer sayin

Daimi Üye
Tepki
251
@H.Okyay
Çok gıcırdıyor ama kulağıma tıpa takıyorum çok rahatsız etmiyor.

zafer sayin

Daimi Üye
Tepki
251
@Hasan Çağrı
Elerine sağlık Hasan resimlerle beraber bu iş çok daha keyifli hale geliyor.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bir iyi bir kötü haberim var.... Jantları örmek için ölçerek aldığım ve planlarını kurduğum 260 revo teller bir türlü tutmadı ve uzun geldi 3x için 4x içinde kısa geldiler ve uygun 256 revo teli ise tr bulamıyorum.... herşey elimde ama bisiklete binemeiyorum ya yıkıldım ağlamak istiyorum... sabahtan beri tel kvalıyorum memlekette bir kimsede de yok tellerden ya :(:(:(

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Hasancım kötü olmuş ama benimde başıma galdi buradada Turan BALCI Pafta diye birşey gösterdi bana tel başı ölçülerine göre başı var ve teli istediğin kadar kısaltabiliyorsun belki böyle bir formül yapabilirsin sıfırdan farksız yapıyor!

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Ya işte teller ince olduğu için dişi kısaltıp paftayla diş açmak yemedi açıkçası yoksa bizimde aklımıza geldi ama bakalım bu yolda herşey mübah yapacaz bişiler...

zafer sayin

Daimi Üye
Tepki
251
@Hasan Çağrı
Hasan 3x için sanırım 264 ruble tarafı 262mm uzunluğu yeterliydi herhalalde, sana gerekli olan uzunluk nedir?Aslı bisiklete Dt swiss'in bütün malları bu hafta gelecek.Umarım hall olur,bir yerlerden buluruz..

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@zafer sayin

Zafer abi 262 ve 264 oldukça uzun geldiler valla... 256-258 deneyeceğiz bugün bakalım neler olacak... Buldukl ama inş olur... Süpriz jant setime...