Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SPECIALIZED Halftime Gözlük Hakkında

Konu, 'Giyim' kısmında djayo tarafından paylaşıldı.

1. djayo

djayo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Acaba bu gözlüğü kullanan varmı. Varsa yorumlarını alabilirmiyim. Saygılar.

2. djayo

djayo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Neyse yorum yapılmamış. Bu gözlüğü ben satın aldım. Bir bisikletçinin gözlerinin ihtiyaç duyacağı tüm detaylar eksiksiz düşünülmüş. Yüzünüze takar takmaz mükemmel bir şekilde oturur ve yüzü sarar. Bisikletçinin başının duruş pozisyonuna göre gözlüğe açı verilmiş.

Camları "Adaptalite" çok hızlı bir şekilde ortama uyum sağlıyor. Güneşli bir açık alandan , bir anda ormanın derinliklerine girince saniyeler içinde gözlüğün camları ışık geçirgenliğini arttırıyor. Bu gözlükler gece de rahatlıkla kullanılabiliyor. Camlar çok sağlam NXT teknolojisi ile yapılmış. Aphachi helikopterlerinde de aynı malzeme varmış :) Çok memnun kaldım. Herkese öneririm.

3. H.Sages

H.Sages Kıdemli Üye

Seviye:
    Fiyatı ne acaba?

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    NXT camları kırılmaya ve çizilmeye yüksek mukavemetlidir.
    Adaptalite camlara sahip bir model alırsanız cam değiştirme ihtiyacı olmadan her koşuldsa kullanabilirsiniz, camlar ışık koşullarına göre koyulaşır yada açılır. Fakat bu özelliği kaplama değil camın kendi özelliğidir, zamanla kaybolmaz.

Bu model Dağ bisikletine spesifik bir modeldir.

Camlar ön tekerden ve yerden sıçrayacak yabancı maddeler ve hava akımının girmesini önlemek adına yanaklara daha yakın fakat buğuyu önlemek ve doğru hava geçişini yaratabilmek için yanlardan ve yukardan biraz daha aralıktır.

5. djayo

djayo Forum Demirbaşı

Seviye:

Fiyatı şu an indirimde. 125 EU dan 99 EU ya düşmüş .Aktif Pedal'dan sorabilirsiniz. Fakat son kalanıda ben aldım sanırım :) Ben şiddetle öneriyorum. Çok memnunum. Saygılar
    DİĞER RENKLER