Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Specialized Allez C2 2014

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Timur Ö. tarafından paylaşıldı.

1. Timur Ö.

Timur Ö. Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar uzun süre MTB kullandıktan sonra yol bisikletine geçmeyi düşünüyorum ve almışkende düzgün birşey almak istiyorum. Yukarıda belirttiğim gibi Specialized Allez C2 2014 ( Allez C2 2014 ) almayı planlıyorum, tabiki bundan daha iyi bir öneriniz varsa her zaman açığım maksimum çıkabileceğim fiyat 2700 dür. Boyum 1.90cm kilomda 65 ona göre tavsiye ederseniz memnun olurum. Bu arada Ankarada oturduğumdan dolayı aynı kadro boyuna sahip bir bisikleti deneyip internetten sipariş edicem, sıkıntı yaratır derseniz İstanbula gidip almayı deneyebilirim. Teşekkürler

2. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Size tavsiyem kadrosu çok iyi, komponentler olabiliecek en giriş seviyesi bir bisiklet almayın, tecrübelisiniz üstelik, ilk defa pedal çevirecek olsanız belki derdim, ama tiagra en kötü sora olsun, salcanonun xrs 030 serisi iyi fiyat performans açısından, ama salcano alır mısınız orasını bilemem, sedona var bence biraz pahalı, krona bakabilirsiniz. Fiyatı nedir, bulunabilirliğini bilmiyorum ama BTWIN in 105 kompenentli karbon kadrolu modeli bence tatmin edici f/p oranına sahip. Umarım bulursunuz istediğinizi.

3. Ardaa

Ardaa Kıdemli Üye

Adı:
    Arda
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @Timur Ö.
    Merhaba,

İlk bisikletim olarak aldım bunu bende fiyat olarak ve servis vs olarak kesinlikle tavsiye ederim. Salcano vs gibi bisiklet alıp sonra servis servis gezme bence benim specialized seçmemdeki en büyük etkiydi bu.

4. mevlutyuceldinc

mevlutyuceldinc Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Specialized C2 bende kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyat ve servis olarak bende tavsiye ediyorum.

5. Fırat Çetin

Fırat Çetin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar pek alakasız bir soru olacak ama bu bisikletin kadrosetini bulma şansım nedir?

6. evrenozbilen

evrenozbilen Velocity216

Adı:
    Evren
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Allez modeli olarak AktifPedal da 56 kadro şu var:
    Allez Comp Kadro