Specialized 2014

gökhangenel

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Specialized
Specialized 2014 modellerinin bazıları görücüye çıkmıştı ancak şuan tüm modeller sitesinde update olmuş durumda.
bazı örnekleri vereyim diğer bisikletlere siteden bakarsınız. ben de hepsini inceleyemedim henüz.

sirrus: özellikle comp versiyonun renkleri harika olmuş. sirrus da 8r karbon frame i bu sefer 3 farklı modelde kullanmışlar. disk fren uygulaması daha fazla.

(link)
(link)

tarmac baba:
(link)

stumpjumper:
(link)

demo:
(link)

bazı güzel tasarımlar olsa da spec in hala trek project-one gibi bir uygulamaya başlamaması büyük bir eksidir kanımca..

Scudo

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
alışılmış renklerin dışına çıkılmış olması gayet güzel olmuş look vari renkler cok güzeller :D

• Beğen
Tepkiler: gökhangenel

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Roubaix'yi bana verin, gerisi sizin olsun. :p Comp Carbon da ayrı bir güzel olmuş. :)

gökhangenel

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Specialized
@ahmetcan44

ben roubaix in hastasıyım ya. sadece bir kere kullanma fırsatım oldu 2012 10r kadroydu harikaydı tek kelime ile. bu işler biraz da bütçe işi tabii. red komponentli 11r kadro roubaix hayalim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@gökhangenel

Endurance türü yol bisikletlerinin hepsine hastayım ben. :) Fakat Roubaix'nin yeri ayrı. Hayali kurulacak kadar alımlı. Bir Trek Madone ya da Cannondale Synapse bu kadar hayalimi süsler mi bilemiyorum. Belki Synapse için evet. Yurtdışına çıkıp bir şeyler getirebilirsem, biri Roubaix olacak, o kesin.

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Specialized Amerikada kendi tesislerinde ruzgar tuneli insatina basladi, boyle bir yatirimi yapan baska bisiklet markasi yok simdilik.Bu tunel bittikten sonra sadece bisikletleri degil bircok BG urunlerininde aero seceneklerini gelistireceklermis.

• Beğen
Tepkiler: gökhangenel