Specİalİted 29 mİ trek 6500 mÜ İkİsİnden bİrİnİ alacaĞim cube analog umu vereceĞİm

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
BOYUN 1.82 20 İNÇ KADROLAR BİSİKLETLER BELÇİKADAN ALINACAK GETİRECEĞİM HERİKİSİNİ GETİREBİLİRİM BENİM GÖZÜM TREK TE CUBE ANALOG VE SPECİALİTEDİ SATABİLİRLER BİRDE TREK 2.3 ALPHA VAR 105 SETLİ RESMİNİ DE KOYUYORUM İLGİLENENLER İÇİN O DA SATILABİLİR ONLAR KENDİLERİNE FX7.5 VE COGA ALDILAR

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Scudo

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Pardon ama yazınızdan hiç bir şey anlamadım.

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu ne saçma bir yazı:)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Speciallited a 200 tl veririm kabul edersen Treki de yanında hediye edersin artık:D
:D:D

Bu kadar saçma yazı yazan biri bu dediğimide kabul eder herhalde:D:D:d

• Beğen
Tepkiler: Sait Hislioğlu

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Ben anladım arkadaş sanırım bisiklet alacakmış :D

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Galiba belçikadan bsisiklete benzer bir şeyler alcak arkadaş:)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Engin ATAL

Çok güzel:D

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
sevgili dostlar
bilgisayarımdaki yazı sizde nasıl görünüyor bilemiyorum ama anladığım kadarı ile kötü ulaşmış sanırım klavyenin azizliğine uğradım yeniden açıklayayım bende cube analog var belçikadaki kayınçolarımda diğer 3 bisiklet var birini alacağım trek6500 ve specialited carve expert arasında kaldım birede trek alpha 2.3 leri var hepsinin resimlerini yolladım cube mi verip trek 6500 veya specialitedi alacağım kalanlarını satacağız ilgilenenler olursa satmayı düşünüyorduk
ama her ne olursa olsun yazılanlar teknik olarak size öyle ulaşmış olabilir alaylı yorumlarınız hoş olmadı dostlar ben de buarada ciddi bisikletseverler var sanıyordum sadece yazımın size yanlış veya okunamaz olduğunu ifade etseydiniz yeniden yazardım yardımcı olan dostlara şimdiden teşekkürler

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
dostum bisiklete benzer şeyleri resimlerden bakarsan ne olduklarını

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
hayallerinle yaşayanları seviyorum dostum specialited ve trek herikisi de 1600 euro luk bisikletler alpha 2.3 1700 dolar ve hepsi 2012 model dostum sana 200 tl ye 89 peugeotumu bile vermem istersen bir tur atarsın o paraya:)veya 2 saaat uzaktan bakarsın:)

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
markalar yabancı gelmiştir o yüzden anlayamamışsındır bir bilene sorarsan sana anlatırlar :)

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
Sayın n.burak önder yazım için özür dilerim sanırım klavyede bir sorun vardı ben de dikkat edemedim özür dilerim beni uyardığınız için teşekkür ederim.
bende cube analog var daha önce resimlerini göndermiştim.Belçikada kayınçolarımda 3 bisiklet var resimlerini yukarıda gönderdim hepsini türkiyeye getirecek ve satacaklar ben de elimdeki cube yi verip aralarından trek 6500 veya specialitedi almak istiyorum herikisi de arka xt önde deore ve slx setli gözüm trekte ama specialited de güzel bir bisiklet 29 olduğu için çekinceliyim ikisinden birini aldıktan sonra kalanlarını satacağız ilgilenen arkadaşlar olursa fiyatlarını da aşşağı yukarı belirledik
specialited 2000 tl (yenisi 1600 euro)alpha 2.3 105 setli(yenisi1700 dolar) 1500 tl cubeyi 1100 e verebilirim(yenisi 650-700euro civarında) trek 6500 kendime bırakmayı düşünüyorum(yenisi 1600 euro civarında) ama specialitedi alırsam onu da 1750 ye vereceğim ilgilenen dostlarımıza ayrıntılı resimleri yollayabilirim

teşekkür ederim

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
@CEVDETBİLGE

Anladım Cevdet Bey Trek Alpha 2.3ün kadro boyu nedir ?

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
sanırım 20 inç ama çok emin değilim ayrıntılı resimlerini isterseniz gönderebilirim ama en kısa zamanda öğrenip size dönerim sele altı arka çantası içinde yedek 2 lastik te var kilitli pedallarıda shımanonun hepsini verecekler kargo ile göndemek pahalı ya ben gidip alacağım yada kayınçom 3 ünü birden uçakla getirmeye çalışacak özel mailiniz varsa pikselleri düşürmeden fotoğrafları size yollayabilirim ayrıntıları ve durumunu daha net görebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: N. Burak Önder

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CEVDETBİLGE

Bizde anlamıştık problem olduğunu şaka yaptık sadece kızma :) Bisikletin tekrar hayırlı olsun