Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spd pedala geçiş

Konu, 'Arşiv' kısmında ozi* tarafından paylaşıldı.

1. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    Merhaba herkese.
    Ben kısa süre önce bir yol bisikleti sahibi oldum.Henüz erken midir bilmiyorum ama ,yavaştan bir SPD pedal ve ayakkabı kullanımına geçme fikri,kafamı meşgul etmeye başladı şimdiden.Sanırım pek çok kişi gibi benim de "düşer miyim" , "alışır mıyım" gibi tereddütlerim var.Ama tahmin ediyorum ki göründüğü kadar ve gözümüzde büyüttüğümüz kadar zor olmayabiliyor çoğu şey.Alışamayacağımız şey yoktur diye düşünüyorum şahsen :)

Sanırım ikisini de aynı vakitte alamayabilirim.Önce pedal almam daha mantıklı olacaktır sanırım.Bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim ;)

Size olan asıl sorularım ise ayakkabının yaz aylarında terletmemesi için fazla hava geçirgenligine sahip yerleri olması durumunda kışın bana zorluk çıkartır mı çok delikli olması ? Kılıf kullanarak idare edebilir miyim. Yoksa her mevsim için uygun, ne çok ne az hava geçirgenliği olan bir ayakkabı mı tercih etmeliyim ?

Çok pahalı olmamasını istiyorum açıkçası.Pek de bir bilgim olmadığı için sizlerden isteğim bana en uygun pedalı ve ayakkabıyı söylemeniz olacak.Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Çok teşekkürler...
    :)