Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spd Pedal

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında salih damar tarafından paylaşıldı.

1. salih damar

salih damar Yeni Üye

Seviye:
  2. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  3. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Salih Bey spd pedal ayakkabı bir kombindir. Birbirlerine kavuşamadıkça bi halta yaramazlar. O yüzden siz spd pedal ve spd pedal uyumlu ayakkabı alacaksınız. Ama seçtiğiniz model için iyi yorumlar okumuyoruz. M540 modeline yönelirseniz daha sağlıklı bir karar vermiş olursunuz.

4. salih damar

salih damar Yeni Üye

Seviye:
    Hocam ilk olarak teşekkürler , ayrıca zaten 2 delikli almamız lazım biliyorum ama sorun şu mesela ilk linkteki resimde vida yeri yok sadece boşluk var vida nereye takılacak.Birde ondan başka ayakkabıya takılan aparat (altına taktığımız pedal için) ayakkabının yanında mı veriliyor kendimiz ek olarak mı alacağız?Son sorum(biraz fazla oldu ama) pd m520 hakkındaki yorumlarınız nedir kalitelimi?

5. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sondan başlayayım: m520 kullanmadım, daha doğrusu bu tip pedal hiç kullanmadım. SPD-SL denilen, genelde yol bisikleti ile kullanılan 3 vidalı sistem kullanıyorum. O yüzden bu konuda size yardımcı olamayacağım.

Bildiğim kadarılya ayakkabı ile beraber şöyle bir de parça geliyor:
    http://www.amazon.com/Shimano-SH-A100-Hole-Cleat-nut/dp/B001GSOD3A
    bunu ayakkabının içine koyuyorsunuz pedal ile beraber gelen kalleri de buna vidalıyorsunuz.

Sonradan ayrıca para vermemek için pedal ile beraber kal (ayakkabıya vidalanan parça), ayakkabı ile beraber de yukarıda linkini verdiğim plakanın geldiğinden emin olmakta fayda var. Yedek parça olarak fahiş denilebilecek fiyattan satılıyorlar.