Spd pedal ve ayakkabu seçimi

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
Merhabalar yaza doğru spd ye geçiş yapmak istiyorum. Aşağıdaki ürünleri nasıl sizce?
(link)
(link)

Scudo

baki celik

Aktif Üye
Tepki
56
merhaba!Bence pedallarda shimanodan vazgeçme ve mümkünse platformlu alma zaten alışırsan başka bişiy kullanmazsın, ayakkabıda ise aynı paralara görselliği daha iyi ürünler var...

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
ayakkabıyı nerde kullanacaksın? sadece şehir içi mi yoksa şehir içi arazi mi ?

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Linkini verdiğiniz ayakkabı sadece ingiltere içine gönderimi var.Ben M087 yi öneririm.En azından alacağınız ayakkabı sadece cırtcırtlı olmasın.Sıkıştırma bandı( böylece gerginliği maksimuma çıkarabilirsiniz) gerekli.Diğer türlü pedalı çekerken boşlukla karşılaşabilirsiniz.
(link)

Tepki
23
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bence crank brothers marka pedal alıcaksan '' egg beater '' serisinden birşey al 4 yönlü çalıştığı için daha iyi diye düşünüyorum. Ayakkabıda ise Ferhat arkadaşıma katılıyorum bende cırt cırtlı ayakkabı var boşluk yapıyor. Kesinikle sıkıştırma bantlı ayakkabı almanı öneririm...

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
Ayakkabıyı şehir içinde ve turlarda kullanmayı düşünüyorum, dış görünüşü de önemli olduğu için ilk mesajımdaki ayakkabı güzel gelmişti gözüme. Pedal olarak ise daha önce deneyimim olmadığı için Shimano veya Crank Brothers hangisi daha iyidir bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tepki
23
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bence (link) veya (link) ama crank brothers ın pedalı 4 taraflı kitleniyor biraz daha iyi gibi bence ve daha hafif