Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SPD Pedal Ve Ayakkabı Seçimi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Cem AKINCIOGLU tarafından paylaşıldı.

1. Cem AKINCIOGLU

Cem AKINCIOGLU Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle Merhaba ;

Arkadaşlar spd pedal ve ayakkabı almayı dusunuyorum fazla maliyeti olmayan ortalama 50 liralık ne vardır ayakkabıda 70 80 lira arasında ne tavsiye edersiniz benim aklımda shimano m520 modeli var siz ne tavsiye edersiniz :)

2. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    70-80 Liralık ayakkabıyı bilemem bulabilirmisiniz,2.elden bakmanız lazım kaliteli arıyorsanız,veya decathlonda var spd ayakkabı ve pedallar,m520 herkez tarafından kullanılan ve memnun olunan bir pedal.. :)

3. Furkan Yaldızkaya

Furkan Yaldızkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    M520 kullanıyorum ve son derece memnunum :) Ayakkabı olarak ise o fiyat aralığında decathlonda ayakkabılar bulunmakta bir inceleyin :)

edit:Gerçi Samsun'da olduğunuz gözüküyor. Yurt dışı siteler de bir alternatif olabilir. Forumda biraz araştırma ile diğer tavsiyeleri bulabilirsiniz...

4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    M-520 nin yalama sorunu var ve biraz daha fazla çamur tutuyor.Forumda geekli araştırmaları yapabilirsin.M-540 öneririm sana bende var gayet iyi.

5. Cem AKINCIOGLU

Cem AKINCIOGLU Kıdemli Üye

Seviye:
    decathlon dan baktım zaten o modellere ankara kentpark dan almayı dusunuyorum fakat decath londa fiyat gozukmuyor aralık araması yaptıgımda 60 lira gozuktu ayakkabı olarakda b twin in siyah gri modelini begendim o da biraz tuzlu 110 tl gibi bir şey m520 bir tarafı pedal dier tarafı kitlemeli bulabilirsem ilerde aykkabıyı alırım :) evet Samsun :)