Spd ayakkabı parmak sıkılığı

jhon

Üye
Tepki
53
İlk Spd yol bisikleti ayakkabımı aldım. Fizik r5. sorum şu, sizin ayakkabıda parmaklarınız yukarı assagı hareket edıyor mu? yoksa bosluk var mı? ayakkabı uzunluk olarak tam oturdu, yanlardan da ıyı sardı ama en uc kısmında 3. cırt cırt olan yerde parmakların ustunde bosluk var yanlardan normal. parmaklardan hemen öncesi (başparmak çıkıntısından hemen önce) ayakabı tam ama o kemıkle bırlıkte başlayan bosluk var yukseklık olarak.

maalesef uplamak durumunda kalıcam, çünkü duruma göre geç kalmadan geri göndermem gerekebilir.

Scudo

cezmi özdemir

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Merida
Normal o durum zaten ayagin on kisminin yani birinci cirtin veya tokanın gevsek olması gerek ayak ucu fazla sıkılırsa ayak uyusması olur

Erhan81

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Cannondale
Bende fizik r5 uomo model ayakkabı aldım normalde giydigim spor ayakkabılarım 45 no new balance da 46,5 numara giyiyorum ve baş parmagım hafifte olsa ayakkabının ucuna degiyor şimdi sorum şu new blance 300mm uzunlugu fizik 297mm 46 no fizik de baş parmağım tam anlamıyla ayakkabının ucuna degmiyor sanki 3 mm falan boşluk var parmaklarım rahatça hareket ediyor yukarı aşagı bu ayakkabı bana büyük mü yoksa normal mi ? Yol bisikleti ayakkabısında parmakların oldugu kısım iyice ayakgıma yapışmalımı ? Ayakkabıda cırt dıge tabir ettigimiz öndeki cırt ı sıkmadan sadece boa klıpsini sıkıştırdıgında bogazdan tam ama yinede parmaklar dedigim gibi ?